Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, neviem o akej grafike to kecate, podla mna to vyzera pekne.

    Paci sa mi, aky doraz kladu na pribeh a jednotlive postavy, pribehy ma na Tomb Raideroch bavili najviac. (Legend -> Underworld bolo fakt vyborne) Tie postavy doslova ozivaju na obrazovkach a herci vyzeraju tiez zaujimavo... Uvidime, kazdopadne sa tesim a podla mna to bude mat uspech.
  • Herecka nadherna, grafika ve hre cca rok 2001? Mozna 2002, ale na dnesni dobu neco naprosto priserneho, bleh! Popadesate a porad dokola "ZKURVEEEENE KONZOLE!!!"
    • To už si zase utekl z psychiatrický léčebny v Bohnicích?
      • Konzolista viď *3* Já ho docela chápu má nabušené PC a akurát mu to žere elektřinu. Mě to vadí taky, ale nemá cenu se do sebe navážet.
        • Ani ne hele mám jen PC ( a to taky dost nabušený ), ale flamovat se nemá, každý má to svoje a tak bych to tak i nechal.
  • a já si to koupím, hned jak to vyjde :o)
  • a vsude budou proste porad cpat nepomadovany idioty, nejhorsi na tom je, ze je to extremne nehezke a pritom zamer je pravy opak...
    • Danny28
      A kdyby tam dali tebe tak by to asi vše vyřešilo... *7*
  • NO super miliarda keců okolo , hlavně at to jede na PC plynule a není to odfláklé viz. ghost recon
  • GlaDOS
    Tahle herečka to bude mít jednoduchý. Ani nemusí umět akrobacii. Stačí, když bude sebou mlátit o zem a pořádně u toho hekat.
    • Akrobacii opravdu dělat nebude, když bude postavu jen dabovat. To, že je ztvárněna do herní podoby neznamená že tam bude i hrát.O to se postarají herní vývojáři. *5*
      • USER47
        Kdyby ses podíval na to video, tak bys věděl, že dělá i motion capture:).
        • To video jsem viděl piggsy :), cutsceny jsou jedna věc a druhá věc je zase celou hru/film odehrát, kapiš?
  • jindra.veliky
    Dalsi videodeniky se snad zameri na jiny casti tela *14*
  • Cosi
    Podle mě mohli Camillu do hry převést 1:1

    Její výstup z bazénu v Californication byl parádní *1*

    http://www.youtube.com/watch?v=QBZYpfMax3k
    • Cahir
      Yep, jen bych ji trochu přidal na objemu hrudníku.
      • naprosty souhlas. bez prsou to neni lara
        • Narozdíl od tebe a dalších tobě podobně smýšlejícím to vývojářům došlo, že se všema těma saltama atd. nemůže mýt vemena jak kráv". *5* Alison Carroll je gymnastka a proto nemá "takový" jako Angelina Jolie.
      • Cosi
        Ano Lara musí mít alespoň Dudy, jinak to není Lara *1*
        • x_ander
          Na tom něco bude *1*
      • Ještě že o tý hře nerozhoduješ. To už by v tý hře mohla rovnout hrát Pamela Anderson.
        • Cahir
          Říkal jsem pouze přidat - ta herečka vypadá jak žehlící prkno.
          • Já nevim jak ty, ale já si chci hru ZAHRÁT a ne si u ní leštit kopí. *5*
          • ten černý obdélník je cenzura a ne její prsa
          • MrSanta
            Člověče, mít doma takovýhle žehlící prkno, tak žehlím v jednom kuse *15*
  • "At late 2010, a young English Born actress..." Nemůžu si pomoci, ale místo toho B slyším P ^_^.

    Jinak, obavy se stupňují. Jak se začnou vytahovat záběry z Motion Capture a obecně tohle "zákulisí", tak to zpravidla znamená, že titul jako celek je průměrný a studio to ví a masíruje potenciální kupce.
    • Cahir
      A nebo to znamená, že maj hodně peněz na reklamu...
    • rancor1223
      Přesně a pořád jsem nemohl pochopit o čem to sakra mele *1*
    • Tak to P som tam počul aj ja. A hneď som si povedal "Prečo sa chvália tým, že bude hrať Laru nejaká anglická po*no herečka." :D
  • Cahir
    Asi bych si připadal jako totální mamlas, kdybych běhal v upnutý kombinéze po velkým skladišti...
    • Miserius
      Spousta lidi muze jit po meste v NEupnuty NEkombineze a taky vypadaj jak mamlasove...a zadarmo *1*
    • Keby si mal telo ako tá herečka. Tak by si sa tak určite necítil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit