Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rip zbytku TSW :(
  • Presnejsie infi o tom co a ako bude ci nebude by som hladal tu.
    https://secretworldlegends.com/faq/

    A informacia ze sa daju previest stare postavy je nepravdiva.

    Citacia z faq:
    "Do I need to create a new character to play Secret World Legends?

    Yes, everyone will begin Secret World Legends with a new character. Secret World Legends makes some major changes to itemization and character progression that aren't compatible with the old game."
  • Jack1947
    Já nevím nooo... RPG nemusím ale když to teda bude zdarma (úbytek hráčů, P2w, zprzněné jinak??) tak proč nezkusit noo...
    • jinými slovy je to podle tebe špatná hra ale zkusíš to protože je zdarma?
      • Jack1947
        Třeba i když nevím kdy... to je furt něco *7*
  • no podle me, jednim z nejvetsich problemu tehle hry byl naprosto neodladeny engine
  • >kompletne zdarma
    Fake news jak vysity.
    • Hmm, cechachci se stale nenaucili definice slov a ruzne terminy, jako je free, freemium, free-to-play atd. Ze me to ani neprekvapuje. :D
      • kompletne zdarma znamena, ze bude veskery obsah a mechaniky zadarmo. pokud se bude cokoliv spojene se hranim hry platit, uz to nebude kompletne zdarma. co na tom nechapes?
        • Ja to vim moc dobre; byla to reakce na minusky, ktere nechapu.
          Je to fake news jako debyl: kompletne zdarma by znamenalo kompletne zdarma, tedy open-source k ujisteni, ze je kompletne zdarma, zadne nebo volitelne mikrotransakce, ktere by v druhem pripade plnily formu donace, naprosto vsechno koupitelne za herni menu a volna modifikovatelnost hry bez toho, aby te za to nekdo nejak trestal ci cokoli.
        • přesně taky mě to zarazilo, to by asi hra musela být hodně plná reklam, aby mohla být kompletně zadarmo
          • Nadherny priklad neznalosti; neznalost pojmu free jakozto free. Urcite povazujes sluzby googlu jako free, ze ano?
  • Funcom dela neslušny hry, viz poslední conan. v secret worldu toho bylo taky plno tak jsem to musel prestat hrát. navíc bugy kam se podíváš
    • Tak tyhle hry ani nejsou cilene na nekoho jako ty, Bobe, zkus nejakou s ratingem PEGI 7, napr. neco ze serie LEGO her...
  • V původní hře mi právě ten souboj přišel dost nešťastně udělaný. Sice dobrý nápad, ale jak kdyby tomu pořád něco chybělo k plynulosti.
    Jsem zvědavý na ten nový systém.
  • zrovna když jsem loni na Vánoce koupil sourozencům dva klíče... :D a zdá se, že o postavy se taky přijde, když bude novej systém soubojů i skillů... ale stejně se těším, pro mě nejlepší onlinovka (všechny ostatní mě nebavěj)
  • priblizenie sa k akcnym rpg znamena, ze nebude potrebne mat namapovanych 15klaves na udery ako v kazdom jednom mmo, ale bude stacit gamepad? *7*
  • XorxoxTalarius
    To zni sakra zajimave, tesim se az vyzkousim. Jen jsem zvedav co si predstavit pod akcnim RPG soubojem, pokud to bude ve stylu jako Skyforge, tak to bude super.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit