Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Nezájem a nezájem,

    Nicméně betu zkusím rád, teda pokud ji rozjedu... 

    • takže ne uplně nezájem?

  • patr

    Podla mna sa battleroyale hodi do cod a moze mat velky uspech ak tam nebudu nejake velke chyby..  Moze to byt rychle, arkadovejsie plus zaujimave mechaniky zo serii black ops hracom zname. Rychly herny styl sa hodi do takehoto prostredia a nie ww2.  

    Myslim ze blackops4 bude obrovsky uspech pre cod 

  • sukovf

    Hle, další - přitom už spoustu let pořád stejný - šmejd na obzoru! Štěstí, že po světě běhá tolik idiotů, kteří "vývoj" značky ochotně zaplatí 😂. Je vůbec možné, aby nějaká hra dlouhá léta vypadala pořád stejně blbě a ovce ji stále dokola kupovali? Chci říct, kdo chodí každoročně do autosalonu a kupuje tam stále to stejné auto jen proto, aby ho měl?

    • ZvacA

      To mě děsí naopak tohle. Že se zrovna u her vždy objeví rádoby šalamounovo ho*no s  potřebou druhým dělat osvětu bez sebereflexe, s kastováním a s jakýmsi přirovnáním o tom, co mají hrát a za co utrácet. Je vůbec horší vizitky herní komunity? Chci říct, jak někdo nemůže být inteligentní v tom pochopit, že jestli si někdo pořídí jakkoli uplácanou hru, která mně samotnýmu nevoní, podle své vůle, znamená to pro mě kulový...

      CoD je těžkej mainstreamovej produkt a série, tento díl je nezajímavej produkt a z herního hlediska je z mého vlastního pohledu o ničem, ale pokud si ho někdo koupí a chce ho hrát, je to přece jeho věc. Ale tak, jak si naznačil, bohužel, ne všichni to máme v hlavách nastavený správně.

    • patr

      Counterstrike vyzera ako cs, quake ako quake, farcry, rainbow six, battlefield atd. Tak o com ??? 

      Kazda hra ma svoju kostru ktora sa nemeni a preco ju ludia hraju.  Cod ma vela hernych modov, je rychle, zabavne. Podla mna mod battleroyale sa hodi prave do cod.  Je to presne v strede medzi prilis militaristickym pubg a komixovym fortnite

    • Blood

      Souhlasím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit