Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bagy.oo.7
    Včera spustili Сlosed Alpha Test of Blitzkrieg 3, tak mám to štěstí si to pořádně otestovat, je to super zábava, už dlouho jsme nešel spát ve tři ráno těch 30ěček co za to chtěj si fakt zaslouží, to že je to zatím alfa tak je to víc než OK, doporučuju všem co rádi strategie. *1*
  • TheGGG
    vedle wargame série, jsou všechny tydle hry sr*nce pro nooby.
    • To víte, potřeboval se tu vystří*kat... jemu nic jiného dobře neudělá, než trolling... je mi ho líto...
    • Je vidět, že MoW moc neznáš. Rád bych tě viděl hrát jednu mapu na nej obtížnost.

      A jinak srovnáváš jabka a hrušky. Wargame je zaměřený na větší armádní uskupení, kdežto MoW je zaměřený na jednotlivce (každý voják se počítá)...
    • Zrovna tohle je právě výjimka, ale jinak dobrý...
  • Ty screeny vypadají jak z WoTka..
    • A to byl trochu účel, zaměřit se v těch misích na čistou tankovou řežbu bez ostatních detailů... jako zpříjemnění jinak super hry, dobré :-)
    • ale myslíš to jako plus, že jo ?
    • taky mě to v první moment napadlo
  • zlatý COH *14* tohle je strategická parodie, a teď do mě, honimíři *2*
    • No zrovna včera jsem zkoušel COH 2 na steamu, protože je tento víkend zdarma a jak jsem to chvilku hrál tak jsem to zase smazal. Njeprve mne velice zklamala grafika poté fyzika nepřátel no a více času jsem tomu už nedal:)
    • To je jak srovnávat CoD a Armu... ale jinak dobrý, jako ironii to beru ;-)
    • Jsem rád, že to myslíš ironicky :)
    • Obě hry jsou dobrý, ale MoW mi vydržel mnohem déle.
    • zlay coh mas pravdu Kappa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit