Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trojka s Normady? Si děláte snad ze mě srandu ne? Však co vim, tak nakonci dvojky byla tak rozflákaná že byla ráda, že ještě letí na jeden pohon a nevím jestli si to pamatuju přesně, ale nebylo hnedka po tom co vám někdo řekne, že Normady už neni schopná letět a hnedka vzápětí Sheppard držel Datapad a tam byl právě "Sovereign" - nebo jiná taková loď.
    ___________
    Jinak mix postav z obou dílů bych uvítal, ale zase to je kravina, protože by si šlapali na dvojku, kde se dala dohrát i tak, že vám nikdo nepřežil.
    ___________
    Osobně bych vývoj celé ME série viděl, krom toho že máte nějaký znalosti Proteoanů, a možná i Reapperskou loď, že se dostanete do nějaký jiný galaxie, kde bude poslední odboj Proteoanů, který buďto zachráníte a bude s vámi bojovat proti této skáze, nebo ho zničíte a vezmete jim všechny ty super hračky, s kterýma vymydlíte reapery.. Jak to tu píšu, tak mě napadlo, že by nebylo špatné mít řešení -: Odpálit z daleké "unknow galaxy" proeosanskou bombu ničení, která by vyvolala červou díru a ta sežrala naší galaxii a VY jakožto zlej týpek zachránil sám sebe a pár lidí
    • Marquis
      Na konci ME2 může být Normandy SR2 lehce pošramocená, ale stále je použítelná (a opravitelná)... Koneckonců "Arrival" se defakto odehrává po hlavním ději dvojky...
      • nemusi a moze kedze do Arrivalu mozes flaknut hned po dokonceni Horizon eventu :+)
  • já doufám, že už ve trojce se konečně dozvíme, kdo Reapery opravdu vytvořil, i když mám spíš teorii, že je bude Sheppard/ová hledat.
  • Tak jsem rozehral ME1 a pripravuju savy *1*
  • Jak to vidim, tak pribeh bude opet pritazeny notne za vlasy, jeden typek zachranuje galaxii, nic smesnejsiho si clovek nemuze predstavit. Prece pokud by prileteli Reaperi se vsemi jejich Sovereigny, tak by z cele galaxie udelali kulnicku na drivi, kdyz jedna lod dokazala udelat to co udelala Citadele v prvnim dile. *10* Obzvlaste, kdyz jsou lide na takove nizke urovni vyvoje.
    • Marquis
      • Pro nej bych ten refren poupravil na "you-can smell like-a-krogan, or bitch like-a-leper ..." : D
    • Hry, ve kterých máme jen omezený vliv na globální události, hrajeme ve skutečném životě. :)
    • Jasný no, tak napiš a uskutečni nejlepší hru na světě - už se na ní všichni těšíme!
    • Zayl
      Ty si taky Sovereign. Ten byl jen jeden, stejne jako Harbinger. To jsou jména.
  • MishKonn
    Vesměs pozitivní informace, ale...to mi vážně chtějí říct, že absolutně CELOU dvojku věnovali detailnímu seznamování s příběhy postav jen proto, abych měl zase ÚPLNĚ jinou partu? That's fucking bullshit, man... *10*
    • Z ME2 ako som spominal najviac by som cakal 1 az 2 charaktery ale inak by to snad mal byt nejaky mix ME1 a 2 charov, okrem toho sa ME2 zameriaval aj na osud protheanov teda collectorov .
    • Že jo?! Pokud se nikdo z dvojky neobjeví - myslím z party, pak byla dvojka skutečně jen výplňovka. I když výborná...
  • Whisp
    Mňa tento návrat k princípom ME1 neskutočne potešil. Keď ešte vrátia aj možnosť vybaviť spoločníkov brneniami rovnako ako to bolo v ME1, tak si kúpim okrem PC verzie ME3 aj verziu na Xbox *2*
    • To bych já zas nechal bejt, postavy byly osobitější.
      • aby mohly chodit do bitvy v sexy latexovem oblecku a do oblasti s nulovou atmosferou jenom s respiratorem. Sorry ale tohle byla vec ktera me na vzhledu postav v ME2 neuveritelne s***a.
  • Sice už mi bylo třicet, ale těšim se jak malej harant *5* To samý na novej TES
    • Ten vek s tim ma spolecneho co? *2*
      Muj otec je uz dobrych 7 let duchodce a pari hry jako o zivot. LOTRO,serii TES,Gothicky,Might and Magic (bte. taky by mohli vydat dalsi dil tehle serie )...
  • "rekapitulaci událostí z jedničky a dvojky v komiksovém stylu, kterou si budete muset protrpět"
    No ak to bude ako pri dvojke vo forme bink videi, tak ich staci vymazat. Prvy raz su animacky samozrejme zvladnutelne, ale keby som to mal pozerat pri vsetky siestich postavach co mam, tak ma klepne :)
  • "hrdina prchne osedla Normady a vyrazí hledat přátele a spojence, aby mohl Reaperům nakopat zadky a poslat je zpět, tam kam patří" ? Fakt? To snad neee...
    Ve dvojce mi to serialovy verbovani vubec nevadilo (az ke konci, kdy okolnosti eskaluji), ale postavit stejne i pokracovani, navic zasazeny do doby jeste urgentnejsi hrozby? Toho se teda bojim. Snad pujde jen o uvodni cast pribehu.
    Kazdopadne invaze na Zemi mi prijde, co do "napaditosti" a hlavne epicnosti, jako podivnej krok zpet. Dvakrat uz jsme zachranili (na chvilku : D) celou galaxii, tak co se starat o starou smradlavou planetku, na ktery uz lidstvo je lidstvo zavisly stejne leda sentimentalne... : D
    Snad nebudou hrat jen na lacinej WOW efekt (z)nicenejch metropoli - tak dobre jako Crysis2 by se to asi stejne nepovedlo.
    Ale zas to rozhodovani na maticce... No uvidime.
    Jinak to zni vsechno skvele, at uz je to tuuuu!
    • I z pohledu Reaperů by šlo jen o plýtvání energií, samozřejmě že budou mít spadeno zas na celej vesmír a okolí *4* Co by měli z jednoho malinkýho modrýho smítka?
      • No vies po par milionoch ked nie miliardach opakujucich sa cyklov by ma tiez nasralo ak by mi niekto liezol do kapusty :D takze pomsta Reaprov je celkom jasna a taktiez im ide o Shepparda tak kde inde by si udrel ak by si chcel rychlu odozvu... ak by sli Reapry po batarianoch ci vorcoch tak by som si dal nacas :D:D:D
        • To my ale nevíme, že ty cykly předtím probíhaly v pořádku - vezmi si toho sestřelenýho Reapera, jak jsme tam museli hledat to IFF, taky ho trefila nějaká strašně účinná zbraň, co jím prolítla a ještě stačila do povrchu planety za ním udělat obrovský kráter. Třeba se Sheppardovi nepovede zničit Reapery, ale jen je donutí, aby invazi odvolali a poskytne organikům v Galaxii dalších 50k let k dobru. *3*
          • Jasne no ale bola to iba jedina lod a jedina zbran ktora viac nevystrelila :D a zatial mame podobne score aj v tomto cykle vresp. este o nieco lepsie kedze sme Reaprom zabranili v invazii az 2x a este sme im popravili aj Collectorov :+)
  • Garrus můj nejoblíbenější, to by byl hřích, aby tam nebyl.

    Ale dát pryč Legiona? to mohla být, omluvte ten výraz, kurevsky zajímavá postava! tedy jen můj názor :)
    • Máš naprostou pravdu. Já (paragon soldier), Garrus a Wrex sme si všechny dávali s prstem v řiti *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit