Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chci se zeptat, nebyla už takováhle hra předtím ??? Já že jsi ji hrál u kámoše na Celeronu 633 Mhz, někdo kolem roku 2004-6 a teď ji hledam, vy jako astronaut v hlavní roli, programujete takový ty měsíční vozítka na baterie a tak, tenkrát to bylo demo, pařil jsem ho furt, neví někdo název... ? *3*
  • No nekde jsem cetl, ze by meli mit plnou spolupraci NASA a pristup k jejich datum, coz by mohlo byt docela zajimave. Proletet se v realisticke (alespon graficky) realtime simulaci solarniho systemu je alespon pro me docela lakave.
    A pokud k tomu pridaji i nastroje, co jsou v soucasnosti ve fazi R&D (svet roku 2035)...
    Hlavne aby to bylo pokud mozno co nejblize realite.
  • Ty jo, nesnil o necem podobnrm Lukas G. v nejakem podcastu...??? Je proste vedma:)
  • rancor1223
    Přeju jim hodně štěstí, nápad je super. Doufám, že to dovedou do nějakýho hratelnýcho konce. Jen ty ambice vývojářů jsou úplně mimo - 10-64 mil. Američanů? To nemůžou myslet vážně! Myslim že by byli rádi za těch 10 mil. ale asi bude záležet na reklamě, pokud by to NASA prezentovala v mediích tak by se možná dostali i přez 10 mil., ale o 60 mil. se jim může leda tak zdát...
  • Tak na tohle se těšim.
  • Pak se člověk nemuže divit, že neni co hrát, když se patlaj s takovejma kr.....!
    • Jasny,radsi at se patlaj s originalnimi pociny jako cod apod co?
  • Ocelot23
    No nevim moc se mi to nezdá...Můj sen je velká kosmo hra, kde začnete jako žák v NASA, budete dělat různé ty tréninky ve vodě, v nulové gravitaci, přetížení a tak...a budete se postupně vypracovávat - vesmír,stanice,měsíc,mars,asteroid a třeba i Saturnovo měsíc Titan a tak...A s velkou volností - vždy budu mít možnost jít na vesmírnou stanici, dělat třeba pokusy, odebírat vzorky na Marsu(hledat vodu,pozůstatky života) kolonizovat měsíc...
    To vše by ale potřebovalo nádhernou grafiku to si myslím, že je na takové hře, kde chcete hlavně obdivovat a kochat se nejdůležitější...nemusí to být rovnou Crysis..ono i ježdění ve vozítku v Mass Effect a pozorování západu rudé obra nebo roj asteroidů byla podívaná.
    Snad jednou...
    • Přesně tak si také představuju *2* . Velmi se mi líbilo ( i když to je jen spíše ukázka ) v Modern Warfare 2 jak jste se dívali z pohledu kosmonauta. Představit si jak sedím ve virtuálním raketoplánu a odpočítávají se sekundy ( bedničky na maximum *1* ) a pak ten rachot a přechod do vesmíru ... Nějaké to odhalení zkoumání upgradování . Prostě by se to dalo udělat parádně . Doufám že to někoho napadne .
    • koho by to bavilo.. to ja bych radsi scifi silent huntera 5 ve vesmiru :)
    • hry s takovou přemoc simulativní náplní vycházejí jen jako osekané pomůcky pro skutečné kosmonauty/skutečné vojáky (např i taková arma, že ano, zaujme to poměrně malý okruh lidí, takže to vydají jen tak aby si to někdo zahrál a zbytek kšeftů maj od armády/NASA)
    • Kromě toho, že by to mělo naprosté minimum hráčů, protože by ty začátky téměř nikdo nepřekousl a všechno to hledání a podobně by bylo pro většinu lidí nudné...
      • Ocelot23
        Myslím, že by to šlo udělat zábavné, kdyby se vynechal ten začátek (trénování) a to by byl třeba Tutorial.
        Přidání vozítek,ovladatelných raketovplánu/raket,kooperace,silného příběhu(trochu konspirace s nalezenými sarkofágy na měsíci :D ) ..takže ubrat trochu realičnosti, to by nebylo na škodu...když to smícháš s pořádně dobrou hudbou může to být také Epická hra pro masu obyčejných hráčů...byl by to však velmi drahej a riskantní projekt

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit