Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám dotaz, bude MP tako Offline v podobě split screenu ? Nikde to zatím nemůžu najít.
    • kennyB
      Co jsem se zatím dočetl, tak zřejmě ne. Všude se mluví jen o kampani pro jednoho hráče a kooperaci online.
  • Ale ti "louskáčci" působí zajímavě
  • MrSanta
    Z hlediska diváka, který Dead Space nehraje, mi tento přístup přijde docela v pohodě. Samotář si přijde na své a mulťáci taky. Zdá se mi to o dost lepší, než je to třeba v posledních Residentech, kde samotář musí celou hru trpět vrtkavou AI povinného parťáka.
    • Lawliet
      Přesto většinou snahy kdy si má "každý přijít na své" stojí nejvíc za ho*no..
      • MrSanta
        Jestli to vývojáři skokotí nebo ne už je jejich problém. Ale máš pravdu, když se snaží aby si v jedné hře přišel na své každý druh hráče, končívá to většinou hůře než dort od pejska a kočičky. V tomhle případě mi to zas až tak radikální ale nepřijde. A co-op mulťák pravděpodobně přitáhne další hráče, takže se tomu ani moc nedivím. Kdybych tuto sérii hrál, byl bych za toto řešení autorům vděčný.
    • z hladiska hraca DS1 a DS2 mi to nevadi, ak samozrejme toto vyhlasenie nieje len P.R. a nieco dolezito-pribehove v tom multiplayeri bude
  • ...lebo Dead Space je tak strasidelny ze si narobite do plienok tak sme vam tam pridali kamosa...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit