Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    tvar rohlíků ilustruje ekonomickou situaci Čechů, která ilustruje plodnost aljašských lososů...
  • "Nové screeny ilustrují, že bez Photoshopu dneska ani ránu!" *7*
    • njn xD ale jak sem se dival na betu tak se mi strasne ale velmi strasne nelibi beh to je neco otresneho snad to bude aspon jak v 2
  • A jak to teda bude s ME3 a Steamem?
    • Normalne tam proste Steam nebude a misto toho tam bude kvalitni Orogin. No neber to. *1*
      • Naděje umírá uhh...hned před dosažením jistoty. A fakt bych rád věděl, jak teda Shepard skončí, ale to má pořád menší prioritu, než vyhýbání se Originu a nutnosti Steamu.
        • vlastik.plaminek
          To je tak těžké pro pocit koupit krabičku a hrát demo od RELOADED?
          • Ne, krabičku nekupuji kvůli Originu.
            • vlastik.plaminek
              To je vlastně fakt. Někdy mi huba nebo klávesnice jede rychleji, než hlava
        • ja tam chcu aby byl i happy end a taky necham urcite znicit galaxii reaprama xD
      • na foru je ze origin potrebovat nejspis nebudes na singl ale pokud budes chtit jit mp tak nejspis pres origin
        • Tak to pochybuju, staci se podivat na Battlefield3. A s M3 to bude stejne.
          • az bude officialni zprava tak se to dozvime tedkom mluvime do vetru ale i tak i kdyby tam byl origin tak si mass effect 3 koupim
  • Kdys ktomu neudelali cestinu, tak ma to vubec nezajima. Diky EA aspon usetrim.
    PS. jestli podle obrazku poznate zvysenou obtiznost, tak ste teda HOOODNE dobri.
    • taky me nastavalo ze tam cestina nebude ale kvuli toho se vztekat nebudu anglictina je lehka takze misto toho abys furt faral na pc se koukni nekdy do ucebnice jinak cestina by mela byt brzo
      • *1* Ucebnice? co to je!! Skolu ja uz mam davno zasebu.
        • to znamená, že se nemůžeš podívat do učebnice ?
          • Sas asi zblaznil ne *1* ja sa budu kvuly M3 ucit anglictinu(zakladni anglictina ti na m3 stacit nebude). Ja sa bez M3 obejdu. Jak sem psal aspon usetrim, kdys o penize nema EA zajem tak je to jejich chyba *1*
        • tak internet tam najdes vsechno
    • Když tě ta čeština tak trápí, mohl by ses jí naučit. Nebo používat aspoň používat spellcheck.
      • "Když tě ta čeština tak trápí, mohl by ses jí naučit. Nebo používat aspoň POUŽÍVAT spellcheck."
        No není sám, ale aspoň neprudí ostatní jako lemra
        • Eh? Moje co je špatně na mém "používat"?

          A není sám v čem? Že ho trápí čeština? Že by se jí mohl naučit? Používat spellcheck? Prudit nemůže, když neumí správně česky. Nebo že já nejsem sám? Já jsem sám. Jsem jedinečný!

          Edit: Oh, vloupalo se mi do věty druhé "používat". Sakra, měl bych si to po sobě číst.
  • jinak tato informace je stara tak 2 mesice ale i tak na ME3 se tesim nehorazne snad me to nezkalme po DA2 se toho trosku bojim i tak protoz je to ME koupim CE verzi
  • u mna tie obrazky neilustruju nic, mozno datadisk k ME2 :)
    • *6* *6* *6*
    • celou dobu bylo psano ze to bude na stejnem enginu jako ME2 ale z PS3 ktera je vylepsena
      • No to neni uplne presny. BioWare to hlasal, ale neni to tak uplne pravda. Urcite pouzivaj novejsi verzi Unreal enginu. Typnul bych to na verzi z podzimu 2011 nebo novejsi.

        Bude zajimavy sledovat kolik funcionality z EU/UDK v ME3 vyuzijou navic proti ME2. Na screenech je videt jasnej pokrok, ale velka cast vylepseni, ktery jsou od roku 2011 dostupny pro UE jsou pouzitelny jen na PC. Doufam, ze se dockame opravdu o generaci lepsi grafiky, tak jak to UE3 ukazuje v GDC 2011 demu.
      • a ?
        sa nehadam, len pisem ze tie obrazky u mna neilustruju nic co bolo v clanku napisane :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit