Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já mám vždycky s multákem hroznej problém, vyhledává mi to snad hodinu hry a stejně mě to do žádný nepřipojí, vrchol byl něco přes 20. level v Brotherhoodu, od té doby jsem si mulťák pořádně nezahrála, v ACIII jsem se připojila opravdu jen málokrát .. :/ vždycky mi to psalo, že to vyhledává agenty Absterga, a stejně nic .. Někde jsem četla, že to vyhledává podle stejného levelu (ale v BH mě to házelo i s 50tkami) .. nevíte jak to upravit? :D
  • Já bych raději u podobných titulů viděl možnost kvalitně nadesignované co-op kampaně, tohle mi u her opravdu hodně chybí.
    • Miserius
      No, vytýkáš tomu že tě někdo zabil než jsi někoho stihnul zabít ty, za to nemuže hra... Chaotický to zprvu je docela dost, ale když se v tom zorientuješ je to po hodně dlouhý době originální a zábavnej multiplayer... Už od Revelations
      • Ristoro
        Hlavně to je docela o skillu, když se to naučíš. To se v dnešní době cení.
  • doted porad nechapu proč když jsou ty namorni myse a ty lodě tam tak oblibeny proč neni multak udelanej prave jako souboje na lodích to by byl podle mýho hroznej nářez a já osobně bych tu hru kupoval asi hlavně kvůli tomu. A to normálně mulťák nesnášim :D
    • ales.smutny
      Prý by nešlo simulovat moře pro všechny hráče. Jednoduše, současné systémy by to prý neutáhly...ale ano, je to sakra škoda :)
      • mno to nevim když bitvy více hráčů byly už v Age of Pirates. Ale tak je fakt že do toho vůbec nevidim možná to tam bylo vyřešený nějak jinak :D
  • AC ma nejhorsi MP jaky sem kdy hral.
    • AC ma skvely MP, pokud mas vubec moznost si ho vyzkouset, ne kazdy ma trpelivost hodinu cekat na pripojeni.
    • Ristoro
      To jsi jich moc nehrál.
  • Jack1947
    Clovek, by uz rekl ze tahle vyhypovana serie (Po AC IV. pravem) uz bude mit v sdelenich a hlavne videich (30-40? *7* ) utrum, ale ne ona se jeste potrebuje pripomenout, ajo vlastne na pc vyjde az ted. *15*
    • To vies, kvalita prichadza vzdy na konci *3*
  • to vypadá jako když Harley Quinn a Joker měli hodně divoký mejdan *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit