Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Za hodinu ani ne dopareno, (mozna tu hodinu a pul to dalo nvm uz) Celkove hra pusobila dobre, i kdyz epizoda jednotlive nebo pribehy to at si kazdy prebere po svem, (ktere se potom nakonci propoji a davaji vetsi smysl mozna) Byli kratke tezko rict jaky byl lepsi, vyvazene byli celkem dobre v celku tu sice neni - nic co uz nebylo videno, postavy asi neprirostou tolik k srdci zaroven ( az nakonci se uvidi koho se dokaze presvedcit - mne se povedlo vsechny az na vince a opet moje rozhodnuti se shodovali se skoro vetsinou hracu...)
    Na puvodni hru to nema ale na chvilku zabavy postaci , jsem zuvedavy na Season 2 ocekavam minimalne to co uz zde bylo provedeno...
    Eh, nechapu k cemu se to jmenuje DLCi vyzaduje 1hru
    Nevsiml jsem si ze by tu byla naka navaznost, je to zcela jiny pribeh jine skupiny lidi, ktere se tak maximalne prolnou jednou ale neni tu nic co by spojovalo puvodni hru, (pokud se jednalo o marketingovy tahak tak tedy v tomhle pripade dost ubohy).
  • 2 serie vyjde 28 sprpna mam takove tuseni, ted nevim jiste abych nekecal, ale v tomhle roce v sprnu ;)
    • Pravda,jsem to ale ignorant. Na anglické wikipedii se píše že je 2 sezona ohlášena na 3 kvartál roku 2013 na dalších stránkách se povětšinou mluví o podzimu. Přesto si však myslím že vzhledem k tomu jak obecné tyto data jsou ,že nás ještě možná čeká odklad...
  • Jack1947
    Super, DLC k super adventure, uz zitra. *5*
    • Jack1947
      http://www.ign.com/articles/2013/07/02/the-walking-dead-400-days-review A hned tu mame odpovidajici recenzi takze zadne zklamani a smele do toho.
  • Jsem spíše docela zvědav, kdy přijde plnohodnotné pokračování, z toho co o hře vím se mi zdá že je 400 days jen taková jednohubka/výplňovka, jež má za úkol především zajistit, aby lidé vinou dlouhého čekání na druhou sezonu na serii Walking dead nezapoměli a to opravdové pokračování se obávám přijde až někdy příští rok...
    • Taky že takhle to vývojáři zamýšlely, 400 days je vlastně takoví pojítko mezi 1. a 2. sezonou.
  • čas 1:00... nebola to Klementýnka?
  • puvodnich 5 epizod jsem hral skvelejch 16 hodin, vyborna hra, tesim se na "novy dil"
  • Miserius
    Na to se tesim, az to nekdo poridi nebo upirati, mohl by sem napsat jak dlouho mu to trvalo projít? *3*
    • Miserius
      Tak podle IGN to trva tak hodinu a pul
    • Jestli tě to zajímá třeba i u vícero her, tak doporučuju tuhle stránku. http://www.howlongtobeat.com/
      • Jack1947
        O tehle strance jsem nevedel, diky za tip. ( u X360 her se to da odvodit celkem snadno respkt ne cas ale pocet misi cas je potom uz zavisly na delce hrani.)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit