Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bohužel u jedničky to s těmi hejny krys tak přehnali, že to rozbilo uvěřitelnost. Nevypadá to, že by se poučili.

  • Jack1947

    Když to nebude mít hatelnost která ke konci už hodně otravovala, s těmi krysami 😬 a bosse velkej papežskej krysák v podstatě... tak dejme tomu změna prostředí by tomu mohla prospět 😊😉

  • J.V.Stalin

    Jedničku jsem nedal. To prostě nešlo. Zasazení bylo moc fajn a příběh mě dost zajímal, ale gameplay celou hru totálně pohřbil. Udělat něco tak nezábavnýho a otravnýho, to chce velkou odvahu...

    Dvojku neberu. Snad jedině kdyby se to dalo hrát...

  • Mě štve, že to graficky vypadá takhle dobře, protože to zase koupim, a pak to zase po pár hodinách půjde pryč, protože reálnýho hraní si tam člověk moc neužije. Teda, jestli to bude jak jednička. Rovnej tunel bez možnosti volby, sekvence mačkání tlačítek, writing takovej jako ok ale ne dost dobrej na to aby opodstatnil ten tunelovitej žánr.  Ale možná jsem toho prostě jen přejedenej, třeba i God of War mi přijde jako příšerná nuda, v podstatě ze stejnýho důvodu. Jop, jak to tak po sobě čtu, tak kritizuju ten žánr, ne tu hru :)) tak se omlouvám rovnou. Ale musí to ven! hezkej víkend, gejmři!

    • ravux

      Tak kdyz to vis, tak si to nekupuj, ne?

    • JohnyTheZik

      Bude to na gamepassu, tak to nemusis kupovat a jen to odehrat za par hodinek :).

      • uher

        A gamepass je zadarmo?

        • JohnyTheZik

          Ja nekde psal, ze to zadarmo je? :D

          Neni, ale porad je rozdil 250 korun vs full-release cena hry.

          • uher

            Napsal jsi: "nemusíš kupovat". 

            • JohnyTheZik

              Od toho je tam to zajmeno "to", ktere odkazuje na hru, kterou skutecne nemusi kupovat :D .. Min radoby hlasek, vic premejsleni.

        • Stojí měsíčně jako jeden oběd.. Takže de facto ano. 

          • uher

            Takže není zadarmo. Díky.

            • Tak pokud to bereš takto doslova, tak nic není "zadarmo".. (platíš např. datama o sobě, nebo minimálně svým časem)

          • Jack1947

            Když nechodíš ani na ten oběd tak ušetříš zvlůášt ted při těch přesmahlejch cenách 🥴😵🤮

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit