Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hm...Je dobře že si tu hru budu moct koupit ze svých sociálních dávek.No,dávky mi zajistili i ten můj komp.Takže gadžové dál pracujte,ať si já můžu za dávky kupovat další takový věci.
    • udělal si jednu chybu... cigáně neumí psát bez pravopisných chyb... pokud chceš autenticky trollovat, koukni na pár diskuzí na ruzných forech atd. cigán umí psát jen tehdy pokud píše názory jako každý jiný a normálně.. ale ty si hraješ na toho druhého.. zkus to příště lépe..
  • Sakra strašně bych chtěl aby za hádankáře ve hře vystupoval Jim Carrey toho komedianta žeru...
    • Carrey už ho hrál v těch starých Batmanech ;) Herce pro Riddlera ještě vybranžho nemají.Slyšel jsem že přemýšlí o Michael C. Hallovi (Dexter,Gamer) kterej v jednom rozhovoru sám s nadšením říkal že by si v dalším Batmanovi rád tuhle roli střihnul :) Záporáky ale hraje dobře.Ten taneček na konci v Gamerovi :D
      • Co to meles v novom batmanovi ani ridler nebude je tam len bane a catwoman
        • my tu mluvíme o hře a v ní hádankář bude jak je evidentní z videa.
          • hovorime o hre ? a odkedy v hre hraju skutocny herci ? aka Jim Carrey a Michael C. Hallovi.
            A este raz sa spytam co to trepes ? v dalsom filme JE BANE A CATWOMAN, ktory su officialne potvrdeny obcas by ste mohli pouzit aj GOOGLE...
          • A jestly bude hlavní záporák dalšího filmu dvojí tvář tak se tam určitě ukáže i Riddler ;).
  • Skvělý trailer!Marija už ať to tu je!!:-))
  • Ani pořádně neznám povahu Riddlerovo zločinů :) Filmy s ním jsem neviděl a komiksy s Batmanem jsem nečetl.B Man mě začal brát až po dohrání Arkham Asylum :D a viděl jsem jen ty dva nový filmy.Joker v podání Ledgera byl nepřekonatelnej.Škoda že ten chlapec umřel...
    • Nic ve zlem, ale jak muzes tvrdit ze "Joker v podání Ledgera byl nepřekonatelnej" kdyz zaroven tvrdis "viděl jsem jen ty dva nový filmy"?
      Z toho co rikas mi vyplyva ze si nevidel starsiho Burtonovskeho Batmana s Jokerem v podani J. Nicholsona, nebo jeste starsiho Batmana s Jokerem v podani C. Romera, pripadne animovaneho Batmana kde Jokera dabuje M. Hamill apod.
      Takze jak muzes tvrdit je Ledgerovo Joker byl neprekonatelnej? :-D

      PS: Pro rypaly, nesrovnavam herecke kvality jednotlivych predstavitelu Jokeru, nybrz se pozastavuji nad logickym nesmyslem predchozi citace!
  • trailer nebezpecne primonina saw :D ale tato atmosfera opravdu fokazuje ze batman se stava dospelejsim jak v hernim tak filmovem svete ..takhle hra bude pecka
    • B.o.b
      Ano ve filmovém díky Nolanovi *3*
      • Nolanov paskvil ma s Batmanom spolocne akurat nazvy postav a halda ohranych klise z neho dospely film teda urcite nerobi... to uz ta hra (ci videa) vyzera urcite zaujimavejsie
      • Jazz
        By mě zajímalo, za co má mínus, on to copak natáčí Pepa z Depa od nás z vesnice ? *11*
  • Mě, ale chce to velkou trpělivost ;) Doporučuji se po získání všech gadgetů vrátit do všech lokací a hledat a hledat. Nejdříve se zaměřit na hledání mapy hádanek a pak už to je hračka ;)
  • V jedničce nebyl ;) Nikdy se mi nepodařilo najít všechny jeho trofeje a hádanky.Komu z vás se to povedlo??
    • Me se to povedlo pri druhem hrani.. momentalne mam hru rozehranou asi popate a uz vim kde co presne je, takze najit vse neni problem *3*
    • misho8723
      Mne sa to podarilo tiež a na konci poslednej bolo aj prekvapenie
    • Mě, ale chce to velkou trpělivost ;) Doporučuji se po získání všech gadgetů (ideální je chvíle těsně před finálním bojem) vrátit do všech lokací a hledat a hledat. Nejdříve se zaměřit na hledání mapy hádanek a pak už to je hračka ;)
  • BoB.2
    Jak to bylo s Riddlerem v prvním díle vím že se tam hledaly nějaky části hádanky ale nikdy se mě je nepodařilo poskládat,objevil se tam vůbec?
    • Neobjevil, potom co jsi vyluštil (našel) všechny hádanky, Batman nějak vyčetl jeho pozici a poslal tam policajty
      • BoB.2
        Aha doufam že tentokrat dostane na frak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit