Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Návrat ke kořenům? Nějak si tohle z RE1 nepamatuju :/. Nešlo by nějak horrorově kosit zombiky s poradnou porci hadanek + adventurnich prvku a tohle přenechat Silent Hillu? Stejně každej vi ze je to vykradeny P.T.cko.
  • Super, už jsem se bál, že to nevyjde na PC. Vypadá to dobře, trochu mi to připomíná outlast. A předevšim jsem rád, že je to z prvního pohledu.
  • Jack1947
    Tak hlavně at to nezkazí tím VR podtitulem *3*
  • Urcite ano. V demu byla sekera, ale byly tam 4 sloty na zbrane. V traileru byla brokovnice. Vic zbrani potvrdili i v nejakym rozhovoru. Sam bych to videl tak na dve strelny zbrane, 2 meelee.
    • Pardon. To patrilo k prvnimu prispevku.
  • Jo, tesim se hodne.
  • Aha tak už to nejsou návraty ke kořenům, ale návraty k hororové atmosféře... No tohle mě poslední dobou u těch Capcom her rozesmívá.
  • oktavius66
    No jestli tam nebude možnost se bránit, tak mě naserou. *13*
    • V demu mohl najít sekyrku a sekat s ní, takže tam nějaké možnosti obrany budou, ale doufám že minimální(tzn. málo munice, atd. )
      • oktavius66
        Sekeru jsem našel. V traileru byla dokonce brokovnice. Pokud bude málo munice, tak by to bylo jedině fajn. Aspoň by to člověka donutilo taktizovat.
        • Naprosto souhlasím, když bude málo munice, tím líp. Mám tohohle protivníka odstranit a přijít o svoji cennou munici nebo ho obejít, náboje ušetřit a popřípadě použít později kdy se budou opravdu hodit.....Doufejme, ale zatím to vypadá hodně slibně :)
          • Jack1947
            Všedhno lepší než ta akční zpatlanina minule ( teda né něco ve stylu starých Resi to je zas moc oldschool).
            • Jack1947
              Musíš mi rozrazit cestu nejdřív *3*
            • Pakuj do p!če.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit