Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stillson
    Splinter Cell serie je moje velmi oblíbená. Sice ne první milovaná tou je MGS a Snake. Ale mám jí velice rád.
    Ohledně Coopu nemyslím jak někteří píšou,že bude hloupý,nudný atd. Možná jsem jiný ale například v Convictionu mě Coop parádně bavil. Celkově mi Conviction nevadil,ikdyž Chaos Theory je samozřejmě asi nejlepší díl. Ale Coop byl pro mě osobně zábavnější v Convictionu. Přijde mi,že agenti kteří dělají takovouto práci by měli opravdu být hodně mrštní,dokážou rychle jednat v těžkých situacích. Což Conviction svou mechanikou a gameplaeym dodal do hry. Ano Chaos Theory,Pandora a první díl jsou nezapomenutelný. Ale když si vzpomenu,tak Sam a i v Coopu bylo chování postavy trochu prkené pořád. Nepřišlo mi to občas na Agenta této velikosti dost. V Blacklistu to tak vypadá už i v Convictionu. Mám raději Coop než Spy vs. mercs jak píše Petr v článku.

    Ale to hlavní... Zapínám trailer...říkám si paráda :-) zase Coop co mám rád... Najednou tam nědo promluvil. Říkám si " Kdo to je?" a po 1-2sekundách aha to je vlastně Sam :-( a trochu mi ustoupil úsměv. Bohužel jako dabér není špatný určitě dobrý, ale bohužel když má člověk od prvního dílu zažitého Michaela Ironsida... Nikdo se mu nevyrovná. Stejně jako David Hayter je pro mě jediný pravý Snake v MGS.

    P.S.: Už mám předobjednanou Collector edici,takže na hru se těším jediné co mi na hře bude lehce vadit je opravdu Samovo dabing nic víc. Hru si určitě užiju
  • RIP Splinter Cell
  • Nikto to z vás nehral ale každý už vie že to bude blbosť :D samí odborníci sa mi tak zdá :D
  • absolutne priserne
  • aha, tak to je teda co-op *1* naprosto stejne jako singl, mozna jeste horsi, akorat jine mapy a budou tam dva. Chaos Theory mel aspon nadupanej singl a doplnil to skvely co-op ktery byl fakt super. V chaos theory ten co.op byl jak uplne jina hra. Tohle mi neprijde jako zadne oziveni. Navic do co-opu dali Fishera? To bude stejne jako v chaos theory kdyz se tam vsichni amici hadali kdo bude mit modre bryle *1* To zase bude kazdej zakladat server, aby byl Fisherem *15*
  • Mato1987
    neviem ako vy ale graficky ma to nejako neohúrilo, asi preto že som momentálne rozmaznaný z metro last light :D
    ináč nepáči sa mi kam splinter cell séria smeruje, mám na mysli stealth, nepáčilo sa mi to už ani u double agent ale tam sa to dalo prekusnúť, no conviction bolo tak akčné, že som tú hru prešiel snáď len z donútenia...
  • Wow. Špionskej coop! A jediná kooperace v celym traileru je dělání stoličky (seriously, again?) a otevírání dveří.
    Mrhání potenciálem a prázdná reklama, to je vše.
  • Konečně! Taky už vám přišlo divný , že v hrách nenajdeme Afro-americké zastoupení ?
    Naposled jsem hrál Crysis 3 a královsky jsem se bavil , tak doufám , že i tohle bude stát za to *15*
    • Sam-B z Dead Island Riptide ti nic neříká?(sice je to de*il, ale i tak je to černoch)
      • kubi-wan
        Sam-B je z těch všech mamlasů nejsympatičtější postava.
    • Nemá to nic společnýho s tím, že je ten týpek afro, ale je mi fakt nesympatickej.
      • na Propheta z Crysis 3 to určitě nemá a ještě jedna věc mě mrzí... Na hlas původního Fishera a jeho sarkastické hlášky můžeme zapomenout.
  • Conviction byl jediny ktery jsem hral .Zbytek jsem nezkusil .Odrazovalo mne mnozstvi plizeni.To neni pro me.
    • Tož stealth ve stealth hrách, kdo by to řekl že? *7*
  • Vypadá to zajmavě, snad to nebude tak trapný jako v convictionu. V Chaos theory jsem coop hrál snad 1000x a dalo se tam dobře pokecat s lidma z celýho světa. Díky tomu, že se to hrálo stealth.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit