Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • stále nevím proč byla Tabula Rasa průšvih, mě děsně bavila :) spíš vyšla příliš brzy (ne, že by nebyla dodělaná, spíš nadčasová), teď totiž přesně tyhle online hry vychází :D
  • Hm zajímavé. Zajímalo by mě jak by se dopracoval k nějakému questu kdyby se bavili o něčem jiném. Myslím tím, že celá ta věc byla dost naplánovaná. Mylim, jak moc se člověk musí snažit aby dokázal tímto způsobem dostat konverzaci na nějaký úkol. Asi se to bude řešit tak, že se hráč vždycky může stočit k otřepaným frázím typu "co je nového v okolí", "hledam práci" a podobně. No doufam že budou mít dost skalních fanoušků. Trochu se taky u toho kraftingu bojim, aby když tam takhle bez ničeho jen tak dává jednotlivé stavební prvky bez možnosti specifikace toho co chci aby to bylo, tak aby mi pak třeba nevyrobil motyku, když sem chtěl kopí, nebo něco. Určitě bude mnoho předmětů se stejným složením ingrediencí, tak by pak byo logické mít na výběr zda chci z toho vyrobit produkt A nebo B. Aby mi to nehodilo jiný než chci.... Jinak fajn hard core prvky, aspoň hard core hráči přestanou fňukat :)
  • Příjemně mě překvapilo, že se povedlo vybrat tolik. Pokud autoři kterékoliv hry odvedou dobrou práci, nebojím se, že by se jim náklady + čistý výdělek nezaplatili. Zase můžou mít výhodu v tom, že jich ve společnosti nedělají stovky (takže se musí o to víc snažit sami) a rozpočet není nafukovací., a tak udělají co možná nejméně chyb.
  • pekny strasne rad bych nekdy videl novou Ultimu online ta stara je fajn a nekdy si ji zahraju ale komunita je dneska uz pomerne mala
    • Paulcz
      lepší kvalitní malá komunita než miliony anonymních hráčů, který by klidně zastalo NPC :)
  • Vilge
    Na Kickstarteru sem mu kacky neposlal....ale ted to udelam, fakt me to zaujalo. Paradni hra....Nebude to zadnej komercni trhak,ale harcore piplacka na dlouhe mesice...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit