Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • AHAHAHAHA to jako myslí vážně ? Trapný pokus o kopii Last of us. Mikrotransakce (možná platbě za continue). Nejvíc mě dostalo jak v tom videu v 5:48 ta holčička očividně vidí toho nepřítele za hráčem ale má kompletně mrtvý výraz...moc šancí té hře nedávám.
  • Toto nemá s Residentom už nič spoločné. Obyčajná akčná arkáda. Nedávno som pri hypovanej HD verzii oprášil Resident Evil a Resident Evil Zero na GC a poviem vám že hlavne zero je kráľovská zábava, pričom ani po grafickej stránke hre nič nechýba. Odporúčam.... Aj ten healtbar ako spomíja kolega nižšie bola prvá vec čo ma dosť prekvapila.
  • I tak bol najlepsi Resi od Residenta 4 jednoznacne Evil Within...ale i prvy Revelations fajn
    • ale prdlajs kolik ti je let jestli se muzu zeptat nejlepsi byla 1.2.3nemesis v te dobe meli hry jeste k.o.u.l.e treba silent hill2 alode inde dark xD
  • Snad budou u dvojky zajímavější lokace než u jedničky (nudná loď a nezáživná zima...) *6*
  • Ilusiveman
    Tyvole, healthbar u zombie, to mě po*er. To by mě teda nebavilo. Proč tam sakra ta fialová věc svítí?! To sakra nejde zombie ukopat, dokud se nehýbe, nebo se hýbe dost pomalu na to, aby mě nedohnala? Já vím pletu realismus do fantasy, ale i tak prostě bych si takovou starou zombie hru představoval jinak.

    Druhá věc. To už si ze mě děláte pr*el ne? http://i.imgur.com/FgoJopw.png co to jako má znamenat? Že čtyři ze čtyř chlapů bylo spokojeno? Co to sem dáváte? Odteď vám se*u na klikání na reklamu a s*ru na vyplej addblock. Tohle na mě skočilo naposled. Hlavně že je vole zakázaný slovo pos*r a pr*el aby to náhodou někoho nepohoršovalo. Bez mozku. Berte to jako moji osobní kritiku. Snad se z toho nep**erete.
    • MrSanta
      Ad reklama - to si snad dělají pérdel. Tiscali reklamáci zase řáděj *1*
    • Za tohle přeci ale redakce nemůže, za to může Tiscali! Čarodějnice na ně! *16*
  • deathfish
    Ok, dost urážek typu "Už to není RE jako býval" a "Je to strašně akční". Ano, taky si to myslím, že už to není to co to bývalo a té akce je tam zbytečně moc a toho hardcore těžkého stylu, kdy vážně musíte šetřit municí a tak třeba ani nezabíjíte všechny zombies zase zatraceně málo.

    Naopak mi teď řekněte, co by Vás hráče potěšilo? Co by v nových dílech třeba mělo být a co nebýt?

    Mi se třeba líbila ta omezenost inventáře, kdy se člověk musel rozmýšlet co si vezme a co ne, líbilo se mi, že mě hra nijak nenaváděla kudy jít a co udělat k dalšímu postupu, mixování rostlin, ta atmosféra, ten adrenalin u Nemesise, z novějších se mi líbilo že jsem to mohl hrát s kámošem v coopu, i když se třeba kvůli toho vytratil ten strach, ale třeba v RE Outbreak kooperace fungovala opravdu dobře.

    Chápu, že se značka Resident Evil musí nějakým způsobem vyvíjet, ale pořád se mi zdá, že na to kluci z Capcomu jdou špatně, i když se snaží. Takže... co by vás teda potěšilo? *4*
    • residentevilfans
      Omezeny inventar a munici,zadny autoheal,tezke promyslene puzzly,rozsahle lokace kde se budu vracet a bude to davat smysl.A Hlavne tu syrovost prostredi a atmosfery jako u remaku jednicky. *5*
      • deathfish
        Jo souhlas *5* kdyby nas tu poslouchali, hned by udělali kvalitni dil Resident Evil *1*
  • He7he
    Vypadá to dobře, docela z toho tříská typická resident evil záležitost. Minimálně jsme ze hry vyděli velkej kosočtverec, jen nějaký sestříhaný video jako průchod, který slouží jen k ukázce a kde dotyčný hraje jak lama. Věřím, že při vlastním hraní zážitek bude ještě větší.
  • otreesne ze se nestydi takhle prznit resiho. RE 1,2,3 a code veronica super pak hruza bes
    • kennyB
      Čtyřka taky byla dobrá, ale proč se z toho každým dalším dílem stává větší a větší akčňárna???
      • ctyrka nebyla spatna hra ale byl to spatnej RE :) uz jen ta zmena pohledu z toho udelala jinou hru (nerikam spatnou)
  • Vůbec to nevypadá jak the last of us.
  • residentevilfans
    Otresne! A to do raid modu jeste zkopirovali cast mapy z re6 kampane! *11*
    • He7he
      A co jako?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit