Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no som na to zvedavy, ale cez tu dinu stylizaciu nevidim ani hovno, ten posledny boss bol otrasny, tam uz som na tej obrazovke nevidel ani prd
  • Vypadá to skvěle, možná mě to zaujalo i víc než Dark Souls 3, protože počtvrté prolézat evropské hrady mě už moc neláká.
    • Bacha na navážení se do DS3, ať nedostaneš ban...
      • Mě to jen přijde jako škoda, že udělali další Dark Souls, když s Bloodborne ukázali, že dokážou vytvořit zajímavější zasazení. Některé lokace z videí DS3 vypadají spíš jako Undead Burg nebo Boletarian Palace s faceliftem, i s klasickým drakem na mostě. Já bych radši viděl Dark Souls inspirované Egyptem, Indií nebo starým Římem.
        • Dark Souls= jistý prachy ale pořád je to kvalitativně úplně jinde než zbytek světa v architektuře, level desingu či hratelnost. Stačí se podívat jak se "hraje" realistický šerm v Kindgome Come... Jinak reaguješ na Dela0, který spad do 1000% trollismu, jen abys veděl...
          • Záleží na úhlu pohledu, když vnímáš architekturu a leveldesign z praktického hlediska, např jak postavit hrad či pevnost tak, aby co nejlépe sloužila k obraně, dodržovala zásady statiky a zároveň tam mohli fungovat obyvatele v každodením životě, tedy postavenou z hlediska uvěřitelnosti, logiky i fyzikálních zákonú, je leveldesign v DS dost mizerný
            • a kde že je v Dark Souls nějaký ten hrad???
  • OMFG! Jedno Zaklínač děcko pod x nicky a diskuze je v prdeli. Co tak trochu regulovat tyhle Zaklínač fracky?
    • Hele, zdejší anonymní soulsboy mrzák taky jednou za čas vytáhl registrovaný nick... nevim, co to tady zkoušíš... *7*
  • TheGGG
    Poslední hra, kde se dalo masakrovat lidi katanou byl... už ani nevím... MGR nebo Killer is dead? Toto si zahraju moc rád...
  • Jsem sám komu to přijde, že se tady někdo hóóódně moc inspiroval druhým dílem Zaklínače? A nemluvím tady o vzhledu postavy - ale obecně o assetech. Kdybych si nepřečetl co to je, tak z toho videa bych nabyl dojmu, že jde o nějaký fanouškovský mod...
    • Krescz
      jsou to asiati, originalitu nečekej *7*
      • myslíš ty Asiaty, kteří stvořili hry jako ICO, SothC, Okami, Journey a stovky dalších?
        • Krescz
          nic toho neznám *1*
          • napíši to podruhé, je potřeba si rozšířit obzory. Minimálně SotC je něco jako povinná četba *3*
    • Vogon
      To je jasné, že budou mít podobné assety, přece jen se obě odehrávají ve feudálním Japonsku.
  • Vogon
    už dlouho se mi sbíhají sliny na novou Onimushu a othle vypadá jako slušná alternativa. Doufám, že to bude mít stejně "výborný" voice acting.
  • takze Dark Souls Samurai, lietajuce farebne/svietiace gulate haluze vylietavajuce z nepriatelov, zapnite si vsetci cisla tancujuce na obrazovke pre lepsiu imerziu!! gulatoocko v japonsku vsetkym natrhne, ehm, pardon nareze nove ryhy medzi polkami. naucne video...
    • To jsem si zrovna taky řikal, kdyby tam namísto těch světýlek dali krev *7* mělo by to hned jinej nádech.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit