Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ilusiveman
    Sakra tahle série působí tak nudně a proč ta ženská u výslechu není nahá, ale v tom cool-designed brnění a s kápí? *1*
    • Tvůrci řekli, že Leliana má své "standartní" oblečení z důvodu možného spoileru. Ve hře v té scéně prý bude oblečena jinak.
    • TheGGG
      To asi potřebuješ jinej žánr her, zajeď si na nákupy do Japonska.
  • "Ilyrium". "Leilana".

    Lyrium, Leliana.

    Mohli byste si to po sobě přečíst.

    Ad PC Gamer UK: Tak tam odtamtud pocházejí ty obrázky z BW fora, které údajně byly proti autorským právům a rychle smazány...
  • tohle budou takticke orgie, asi neco jako homam V6. ale grafiku to ma taky paradni, i když pochybuju že to prekona modovany skirym
  • Magister_Peditum
    Když se píše o tom otaralu, pardon rudým ilyriu, tak ten otaral byl taky rudý. Koukám, že BioWare zase kopčej, kde se dá. Jen čekám, kdy je "napadne" magický systém chodeb. *15*
    • Hráls dvojku? Tak si vzpomeň na finální souboj a co držela Meredith. To VÁŽNĚ nebyl opak modrýho. V článku to docela slušně pos*ali. Červený lyrium je nestabilní modrý, silnější a nebezpečnější.
      http://dragonage.wikia.com/wiki/Lyrium
    • Nech si patentovat červenou, tatrmane
    • tomocz
      a že si nikdo nestěžuje, že Zplozenci vypadaj jak skřeti z Lotra? :P U DA je úplně jasný, že se nijak extra nesnažili vymejšlet svůj vlastní čupr originální fungl novej svět, ale spíš poslepovali, co se dalo. Mě například už jen cestování po Závoji hned připomělo chodby z Malazu a vůbec bych se nedivil, kdyby tam ta inspirace, ač pozměněná byla :)
      • Mě darkspawní vzhled naprosto vyhovuje. V Lotrovi ty kostýmy krásně vychytali a přesně takhle si představuju skřety(nebo darkspawn).
    • Otataral

      my máme na chatě kůlnu z červenejch cihel, myslim že se tam Bioware museli bejt podívat, ty hrozný kopirky!
      • Magister_Peditum
        No, pokud vaše cihly mají antimagické vlastnosti, tak ano. *15*
        • Až na to že Rudý Lyrium nemá antimagické schopnosti ... to se někdo zas upsal v článku .. Rudé Lyrium je naopak ještě víc posiluje a udělá z tebe šílence
          • PC Bůh radši se od těch cihel drž dál ať nezešílíš *16* *4*
  • To je asi jen nahoda, ze to zni uplne presne jako to co Obsidian naplanoval do Pillars of Eternity pro svoji pevnost, ze Biowhore?
    • Holldir
      Pokud si dobře vzpomínám tak už i v mass effectu sis mohl vylepšovat kajutu, získávat úkoly od členů posádky. Dále mám takvý pocit, že už v DA origins byla možnost vysílat agenty či členy na výpravy, ale možná se pletu. V obou zmíněných hrách tvé činnosti měly dopad na průběh hry samotné. Jen je tu novinka, že hrdina plánuje tažení pomocí plánu na stole jak jsem se dočetl. Takže Já tu až tolik novinek který by se daly okopírovat opravdu nevidim
  • XorxoxTalarius
    Jako ta strategicka cast je asi tak jedine co mne na te hre zajima ... takze uvidime ... asi zkusim pred nakupem demo
  • TheGGG
    Je sice úsměvný, jak si vzali slovo inkvizice a udělali z něj označení pro nějaký multikulty hrdiný bojovníky, ale hry od Bioware vždycky byly trochu kýč. Snad to jinak bude dobrá hra.
    • Magister_Peditum
      U videoherních značek sis na to mohl pomalu zvyknout. Ubisoft zase z templářů udělal arcilotry, kteří chtějí ovládnout svět a z muslimské radikální sekty hašášinů reky bez bázně a hany. *3*
      • Vogon
        Ubisoft je francouzská firma, takže se není čemu divit.
      • TheGGG
        ubisoft je řízený muslimským bratrstvem, žádná novina *5*. Za každou prodanou kopi nakoupí jeden ak-47, nebo 50 turbanů.
        • to leda by muslimský bratrstvo mělo hlavní centrálu na champ elysées.. oh wait *8*
          • TheGGG
            Tak pokud jsi jim na to naletěl. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit