Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cartel byl nepovedný nikoliv kvůli změně prostředí, ale protože tu hru technicky zvorali, takže návrat na divoký západ tento problém neřeší a beru ho spíš jako krok zpátky
    • Taky mi to tak přijde, pořád si myslím, že western ze současnosti by se chytil (něco jako Tahle země není pro starý). Docela si vzpomínám na tu misi s výměnou rukojmích, kdy jsi začínal na vrchu kaňonu se sniperkou, pak následoval honička s jeepy, duel a přestřelka. To bylo dobrý. Ale jinak to byl děs běs: od vymaštěných postav, po blbě vymodelovaná prostředí, odpalování C4 ve stanu, který se po výbuchu ani nepohnul a tak. Jako by Techland úplně rezignoval na myšlení.
  • Jack1947
    Hlaavne v tom roce 2006, mi to komp extra nezvladal njn (Celer 2,4ghz nebo uz 3,06 6200gfx 256mb 2x512)
  • Jack1947
    Navrat k divokemu zapadu, je urcite velke plus Cartel proste nebyl to co byt mnel (eh ani nemohl).
  • No jedničku jsem hrál ale hratelnostně mě nechytla zato 2 hrávám každé léto a nemůžu si stěžovat , výborná hra. Ale co jsem slyšel ( a teda i viděl prostřednictvím YT) jednička má určité kouzlo které ale mě osobně zkazila hratelnost. 3 by byla dobrá nebýt špatného enginu a 3 blbě udělaných hlavních postav , v porovnání s DI jsou to ale opravdu tři machři ... Od nového dílu čekám starý divoký západ s filmů jako 7 statečných apod... Čili žádný McCall žádný Candle , Juarez ale nějaký vousatý hubený frajer v klobouku jako Clint Eastwood
  • Hral som dvojku a bol to tunel typu Morhun. Bola jednotka lepsia ? Mozno bz som jednotku este dal...
    • na mna to bolo az prilis linearne, ten tunel efekt by az tak nevadil ale 90% problemov malo jedine riesenie
    • P.S.
      když to po sobe čtu tak si to odporuje, skratka byla to vetsinou linearni hra ale ten "tunel " byl docela velkej a nektere mise byli nelinearni
    • ja dvojku nehrál ale jednička rozhodne nebyla tunel, i když jasne byla to linearni hra a nemužeš čekat že to bude v otevrenem svete. Ale nektere časti byli vyslovene nelinearni. rozhodne doporučuju
  • Jsem z toho smutnej, ale uz me tahle serie nezajima.
  • kubi-wan
    Her z divokýho západu neni moc... proto naprosto nechápu, proč třetí díl zasadili do fádní současnosti... jako by nebylo dost stříleček z týhletý doby.... takže pro návrat na divokej západ jedině palec nahoru! *5*
    • no ja to sice nehrál ale prislo mi to jako docela dobrý nápad, taky to melo byt jakoby divoky zapad akorat ze soucasnosti z mexika. napad jako takovy urcite nebyl špatny, zalezi od spracovani. no ale to nemuzu posoudit protoze jsem to nehral
      • Kdyz uz jakoby divoky zapad v mexiku tak je dobra hra Total Overdose
        • kubi-wan
          Jó, u toho jsem strávil mnoho krásných ho(va)din... *14*
  • cumpi3
    Jednička a dvojka byly super hry...a hlavně ten příběh!! :) ... trojku jsem ani nezkoušel, od samého začátku se mi hnusila...a na čtyřku se docela těším :)
  • " Hra by měla být hodně akční, rychlá, se spoustou krve a bodíků za odměnu"
    NEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!
  • OMG takove hovadiny koho to zajima, kdy uz bude novej COD
    • Jack1947
      Je videt, ze spis ty se moc nezajimas COD bude co nevidet, 13.listopadu...
    • ucho
      o O o o O o
      o o O o

      tady máš pár sušenek, trole. najez se.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit