Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • peaNutz
    Na to že hry od Paradoxu jsou naprostý klenoty tak trailery většinou stojí za prd ( ne že by na tom záleželo), tenhle byl ale ač krátkej tak naprosto skvělej. Doufám že v podobných budou v Paradoxu pokračovat!:)
  • Princ.Jablon
    Trochu OT ale pro ty co je to minulo tak Herts of Iron 4 má stanovené datum vydání někdy v druhém čtvrtletí letzošního roku

    Edit: k datadisku, pokud bude mít stejnou úroveň jako art of war tak to bude pecka, zajmalo by mě, jestli definovatelný národ bude jen pro ameriku nebo to půjde nějak udělat i na ostatních kontinentech, také doufám, že ještě vylepší checkmark a siege objective pro vazaly a spojence, po hotfixu to občas funguje a občas ne...bylo by fajn, kdyby to konečně pracovalo jak má...neni nic horšího než když ztratíte válku grandiozní a prohranou bitvou jen proto, že váš spojenec stojí s 20 000 armádou za řekou a prostě se mu nechce přidat k boji...jen proto aby pak vzal ztečí jak vožralej dán 2x tak velkou armádu
  • Jakožto celkem hardcore hráč Hearts of Iron jsem si řekl, že si čekání na nový díl zkrátím vyzkoušením EU IV. No, šel jsem spát asi ve tři ráno.
    • U mě je to naprosto stejné, coby náročný hráč jsem si před asi rokem ilegálně stáhl Crusader kings II na vyzkoušení, zda mě tento typ strategií od Paradoxu bude bavit a nutno říct, že jsem si během okamžiku vypěstoval naprostou závislost na jejich hrách. Nyní mám jak CK II, tak EU IV na svém Steam účtu v plné výbavě(packy,datadisky) *1*
    • Když jsem poprvé hrál CK2, začal jsem hrát odpoledne a skončil další den večer. A to je teprve pár měsíců, to jsem jinak už neudělal roky.
  • Nice, vždycky jsem něco jako ruler designer v EU chtěl.
    • Jo, tak tohle zajímá i mne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit