Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bloodlines jsem hrál na podnět Lukáše ještě v nějakém starém hPodu. A první průchod Ocean House byl fakt síla. Ale pro mě je mnohem horší ten dům v Holywoodu.
    • Pro me nejlepsi byla opustena nemocnice, jak tam byla ta pani Pisha. To prekonalo i realne urbexeni!
  • supr.
  • U gone home jsem byl fakt podelanej,nez jsme ke konci zjistil,ze vlastne nebylo z ceho.Nejhorsi bylo to klamne ocekavani.
    • Blue.Shark
      To já jsem byl velmi mile překvapen. Očekával jsem nějakou paranormální záležitost a on to prostě byl...život.
      • On byl někdo z té hry jako doopravdy překvapen? Vždyť hlavní pointa celé hry musela každému dojít už někdy v polovině.
        • Takže asi po hodince herní doby...to na překvapení stačí.
  • Dominator666
    Sice to sem úplně nepatří, ale na ten seriál si pamatuju. Když jsem byl malý, tak běžel na Supermaxu a naháněl mi docela hrůzu. Parádní vzpomínky. Jo, a kdyby někdo chtěl, tak některý díly jsou na YouTube.
  • Shalebridge Cradle. Nejlepší strašidelnej dům ever. Už jen Russellův záměrně naléhavější hlas v intru a první záběr levelu, kde kamera míří nahoru na střechu domu, aby zdůraznila, jak je ten barák vysokej a jak vy jste proti němu malí. Byla to naprostá paráda hrát.
    • Urcite souhlas, osobne zklamani ze se Lukas jen letmo zminil. Zatimco Ocean House jsem pri nekolikatem hrani bral jako prijemne mrazivou prochazku, Shalebridge Cradle me pri opetovnem pruchodu spolehlive vydesi vzdycky.
      • Mám to úplně stejně. Taky jsem kdysi četl spešl článek, který popisoval, co všechno vývojáři v té úrovni vymazlili, aby byla co nejstrašidelnější. Teďka ho nemůžu najít. Kdyby ho někdo měl, byl bych vděčný za poskytnutí.
    • Souhlas! Očekával jsem, že Lukáš ji vybere, ale aspoň ji zmínil. Kdo by neznal tak sem: https://www.youtube.com/watch?v=Rw4YZuRUgXA
      • Je to škoda. Hlavně že tam má film (!) mimo téma (!) na cca minutu. Ten mu za to stál. Ikonická úroveň ve hře (!), která se odehrává ve strašidelném domě (!) mu za to nestála.

        Jak by řekl Donald Trump: Very bad covfefe!

        A jdu to nainstalovat a zahrát si to! *4*
        • janchor
          Ten film není mimo paralelní téma a pointu celého dilu (pohled na svět výrazně odlišnýma očima / ušima). Ale zcela na rovinu přiznávám, že Shalebridge Cradle na mě nezafungovala ani zdaleka tak, jako na většinu ostatních. Víc jsem se bál třeba i ve vězení na policejní stanici z dvojky, zatímco tady se ten můj dojem nejspíš svezl s celkovým vlažným pocitem z Deadly Shadows.
          • Já zase na rovinu přiznávám, že podle mě by si tohle měli filtrovat až koncoví uživatelé, ne autor. Když to jen trochu vyhrotím, aby vynikla pointa, tak mě docela straší představa, že mi žurnalista zatají dění například v Egyptě, protože Egypt jednoduše nemá rád, byl tam jednou, spálil se, dostal průjem.... Chápeš?

            Jinak jednička i dvojka jsou samozřejmě mnohokrát lepší hry. Deadly Shadows má pěkné cutscény, soundtrack... a Cradle.
            • janchor
              Nechápu vůbec, nebavíme se přece o světovém dění, ale subjektivním dojmu. Hry do pořadu vybírám dle svýho vědomí a svědomí, respektive zkušeností a vkusu. Navíc, Cradle jsem "nezatajil", ale cíleně zmínil, jakkoli mi prostě tak strašidelná nepřišla, to je celý.
        • Tak Lukáš snad zmiňuje Thiefa v každém GamesTV, se divím že to nedal i sem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit