Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Presiel som z Windows 8 na 8.1 a videa zo Stream mi nejdu prehrat. Dokonca ani videa z games.cz, nez ich prepnem na flash. Ziadny obraz, iba zvuk. Ach jaj.
  • MickeyMutant
    Čekal bych prostředí nějakého útulku, když Utulek Station, ne fádní Václavák. Když už vám zřejmě nevoní vězení pro neočipované kočičky a pejsky, tak jste mohli zkusit třeba jídelnu Armády spásy, kde by se našlo pár tématicky vhodných osob s augmentovanými klouby, bionickými srdečními pumpami nebo protetickými končetinami.
  • První deus ex mne bavil i jako dítě, tehdy sotva pochybující děj v angličtině a dnes relativně nedávno jsem ho dohrál po letech zas a dokázal si stáhnout češtinu... Ne kecám *1* Každopádně v dospělejším věku jsem si jedničku užil stokrát více a jedná se imho vyjma grafiky vubec o nejlepší sci-fi hru vůbec... HR bylo dobré ale přílišná akce v bossovských lokacích mne rušily od mého přirozeného stealth tempa hry
    • Keyz
      "..v bossovských lokacích mne rušily od mého přirozeného stealth tempa hry"

      Nechápu to logiku. Copak když hraji nějaký styl = vše musí být tím stylem? Tohle bylo zcela OK. Prostě najednou jsi potkal něco, na co jsi nebyl stylem připraven a musel jsi to řešil (a šlo to normálně vyřešit). Výzva.... V DC to bylo maximálně primitivní. Stačilo u toho prvního dostat se na patro a hotovo. Protože si někdo strašně stěžoval, že hraje stylem X a vše není stylem X. To je tupost. Aneb vždy je vše ideální...

      To byl teda boj jako prase....O tom to snad je. Vše není ideální a když hrají stealth, tak nemusí být vše řešitelné stealth stylem a naopak. Dělá se z komára velblouda.
      • jakubc
        Přesně tohle u Deus Ex hry problém je. Pokud tě vyruší z tvého stylu, je něco špatně. Já souboje s bosáky přežil, čistě stealth jsem nikdy nejel, spíše takový vyvážený mix, ale chápu, že lidem vadily a opravení v rozšířené verzi vítám.
      • MickeyMutant
        Problém byl, že jsem musel najednou investovat do augmentací, které jsem jinak za celou hru vůbec nepoužil, protože to bez nich s mou čistě stealth nezabíjející postavou prostě nešlo projít. Tím pádem mi to ořízlo svobodu při rozvoji charakteru a natlačilo do "cizího" stylu hraní = míň RPG.
        • VergiliusGrey
          Director´s cut tyhle problémy s bossy řeší.
  • Bylo by fajn zkusit se odprostit od toho že HR a MD jsou prequel 15 let starý hry. Rád bych to viděl jako restart aby se ta série mohla vyvinout do svýho vlastního příběhu, nijak svázanýho s událostma původního Deus Ex/Invisible war.
    • jakubc
      Původní díl je božstvo, HR a MD se naopak musejí snažit vyjít mu vstříc a důstojně se do jeho stínu napasovat. Naopak, kdyby se někdy objevil díl, který přepisuje děj po událostech prvního dílu, nikdo by se asi nezlobil.
  • Stream. Naprosto nemožná stránka ve spojení s mobilními zařízeními. Video nejde přehrát na android tabletu ani Windows 8.1 smartphonu. Klasický problém této stránky, ale reklamu to přehrát samozřejmě zvládne vždy. Přesuňte se prosím do 21. století a nekrmte pohrobky.
    • MickeyMutant
      Na android tabletu i android smartphonu mi to jede.
  • nojo, HR byl docela dobrej. Snad trochu víc zapracujou na FPS stránce, ale přesto mě docela hra bavila
    • solomon.short
      mam takovy drobny napad pro mistni cenzory. jakmile si nekdo da do prezdivky ggg, hnis, nebo max, naperte mu okamzite ban... diky :)
  • Mart9
    Jsem překvapen, že je Deus Ex takovou legendou. Ten poslední díl jsem dostal v rámci nějakého balíčku, po tomhle videu ho snad i vyzkouším.
    • del0
      "Jsem překvapen, že je Deus Ex takovou legendou."

      Já jsem překvapen, že v tomhle věku už umíš psát.
    • Tilwaen
      Určitě ho vyzkoušej. Má výbornou atmosféru, příběh i hratelnost. Kdyby ve stejný rok nevyšel Skyrim, nepochybuji o tom, že by Human Revolution vyhrávala hru roku.
      • solomon.short
        jen jestli neni prani otcem myslenky. cyberpunk je preci jen o par trid niz nez fantasy, co se mainstream popularity tyce.
    • facepalm
      • Mart9
        Nesouhlasím
  • Pekne video. Deus Ex je pre mna najlepsia seria hier.
    1. Deus Ex
    2. System Shock 2
    3. Half Life
    ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit