Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty kérky jsou fakt otřesný. K tomuhle člověku sedí asi jako Arnoldovy svaly. No co, každého věc. Nechť si každý hyzdí tělo dle svého gusta :-)
  • Ty vole zase ty vyhrnutý rukávy :D

    Ten člověk mě strašně baví :)
    • schvalne jsem se mrknul na jeden stary fight club a co nevidi oko me... vyhrnute rukavy!! a bez kerky. skoro mam podezreni ze si ten clovek... wait for it... vyhrnuje rukavy?! *1*
  • na kazdej fotke vyhrnute rukavy aby bolo vidno kerku, gay and lame
    • Kdyz listujes svym rodinnym fotoalbem,tak svoje pocity nemusis vyjadrovat na games.cz diskuzi. *3*
      • takisto ako ty nemusis citat a reagovat na moje prispevky
        • Promin, moc se ti omlouvám. Bohuzel na dementni a stupidni prispevky reagovat musim. Nemuzu si pomoct *1*
          • sam si stupidny ;) na kazdej poslednej fotke co som tu videl ma ten typek vyhrnuty rukav az ku krku aby bolo vidno kerku :D take malomestske
  • MickeyMutant
    "Samice rysa" je gender fail, protože to je šovinistický derivát zdánlivě základního mužského rodu. Taky by ti, Lukáši, pusa neupadla, kdybys řekl "rysice".
    • Podmětné, velice podmětné *7*
    • Presne tak, mam tehle mysoginu tak akorat!
    • Ryska. *4*
  • kdy bude dalsi dil gdc serialu?
  • Mr.Dzou
    Zdravim, odkaz na video, je na předchozí díl GamesTV o Saints Row, ne na ten současný :-)
    • blixa
      Už je to opravený, sorry..
    • Haha dobrej fail :) Ale tak zase muzou lidi remcat na neco jineho nez kerky na rukou Lukase,coz je stejne jen tak mimochodem jeho osobni vec :)
      • PreidaQ
        Je poměrně diskutabilní, jak moc je viditelné tetování věc člověka, který se prezentuje ve veřejném prostoru jako herní novinář. Troufám si tvrdit, že to dokonce i mírně snižuje jeho důvěryhodnost. Dle mého názoru se to k člověku jako on ani nehodí, ale to už je věc mého vkusu.
        • to sa nim chvali ako maly chlapec je sice smiesne ale to co pises je totalna blbost
        • Zayl
          To proboha žiješ v Saudské Arábii či co? Není na tom absolutně nic diskutabilního. Je to jeho věc. A pokud si spojuješ tetování s důvěryhodností tak teda potěš.

          Tfuj, obhajovat Grygara. To jsem si dneska pomohl.
        • je jeho vec, jak se prezentuje... a tvoje, jak se ti to libi nebo ne...
      • Zadnyho remcani jsem si nevsiml, ale kdyz na to narazis, tak mne treba prijde vtipny, jak moc jsou ty kerky predvadeny.
        At jde o ruzny close up zabery, nebo o fakt, ze jsem LG po tom potetovani snad nevidel s nevyhrnutyma rukavama ;D
        • tak si pust nejakej dil venku *15* ja uvnitr taky chodim s ohrnutyma a to zadny tetovani nemam, ani mit nechci
          • Jo, vyhrnovat si zimni bundu by bylo ještě podezřelejší, o tom žádná *1*
    • Draken69CZ
      Myslím že to Lukáš tuší a proto je na té fotce tak naštvaný XD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit