Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veny

    Tak Kingmaker je momentálně v Humble Bundle spolu s Frostpunk a dalšíma hrama (Book of demons, Project Warlock) takže kdo nemá, doporučuji se podívat :D

  • Pathfinder nebyl spatnej. ale zbytecne to protahoval ten zbytecnej kingdom management (vim, ze byl asi optional), takze na tom snad zapracujou. Jinak hra super, podle me hlavne diky pravidlum podle D&D. Pillarsy me taky strasne bavily, ale neco tam proste chybelo a Pathfinder to ma.

    • Veny

      Vývojáři přímo zmiňují, že si uvědomují problematiku kingdom managementu, a sami nepreferují podobné zdržovačky. Strategický element se spíše přesune do správy armády. https://www.youtube.com/watch?v=QoCBgO8qS70

  • Corvus

    Podpořil jsem je. Zase :-) Jednička bylo fantastické CRPG, kickstarterová sběratelka byla pěkná, vše z Moskvy dorazilo v pořádku, tudíž jsem s podporou OwlCat neváhal ani teď :-) Těším se velice. Kvalitní RPG se musí podporovat, co to jde!

  • Tak to je moc dobrá zpráva, mám hru rozehranou a zatím se moc bavím, tak druhý díl bude určitě také pěkný

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit