Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Někdo snad od toho filmu něco čeká? Stačí, když vidím, že tam hraje ta americká vepřenka Melissa McCarthy... *11* Nekamenujte mě, ale dokázal jsem ji vystát jen a pouze v Gilmore Girls.
  • kubi-wan
    Nerozumíte tomu poslání filmu? Nebohé ženy si taky přeci zaslouží film! A jak by mohly na plátně uspět, kdyby k tomu nevyužily známou značku? Prosím, prosím, buďte tolerantní k něžným stvořením a nebuďte takoví misogynní sexisté. Film bude přece super pecka, když se to jmenuje Ghostbusters... na staré díly se brzo zapomene, ale tato osvěta za práva žen s hromadou laskavého humoru a nádhernými barevnými efekty přetrvá! Buďte dobří!
    • Jack1947
      Kdyby aspo to byli nějaké mladé ale strkat tam někoho po čtyřicítce atp tak to je trochu moc blbá reklama.
    • chybí tam už jen asiatka a bude to super multi kulti korektní
    • rohlos
      *1*
      Nic proti holkám, ale trošku mě to smrdí takovým tím: Máme malo filmu s hodnejma černochama, tak natočíme Red tails, anebo do Battlefieldu 1 rovnou šoupneme nakorbenýho černocha jako tvář celý hry...
      Stejně nucený, stejně naprd... *11*
  • Jack1947
    Docela mne zarazilo že ve filmu Gjostbustery hrají ehm ženy, nicméně hra je ptákovina které je škoda i na mobilu - kope do mrtvoly slavnému jménu. Emérická produkce ani nestojí za řeč, potom co dopotily Anthropoid ( no ale nelze se divit když chtěli aby to bylo jůůůeséééj hlavně) i když ppři té bídě na to i možná pujdu do kina.
    • XorxoxTalarius
      Jackova logika, film je srajda ale pujdu na nej do kina protoze musim jit do kina ...
      Jacku, kdyz je film srajda, tak na nej do kina nejdes aby jsi studiu nedaval penize a on pak takove srajdy netocil.
  • By bylo lepší je krotit naživo alá Pokemon Go
  • Lukyz
    U nových GB je prostě všechno špatně a pochybuju, že hry rychlokvašky budou vyjímkou *7*
    • Prophet
      Tak u toho filmu se dalo poznat, že to bude k*avina už při prvním traileru a ten soundtrack to jenom potvrzuje
    • XorxoxTalarius
      Na tvuj link se da asi reagovat asi jenom takto *8*
      EDIT:
      Necekal jsem to ale v pulce se to jeste zhorsilo a tak zustava jenom *11*
    • Já nevěděl, že nesnášíš ženy *1*
      EDIT: games.cz potřebuje sarkastický font.
  • Ten film nezachrani ani 100 her !!! Sracicka protlacena feministickou zkazeninou co nema ani spetku humoru!
  • Ne, děkuji. Již jsem zvracel. *7* Upřímně, třeba ty hry budou fajn, i když v to nijak moc nevěřím, ale tenhle remake si opravdu zoufale chci nechat ujít, vč. všeho, co je s tím spojené.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit