Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po dlouhe dobe koupeny LEVEL. A snad poprve prectena vetsina z vydanych recenzi.

    Ales Smuty doporucuje jednu ze za posledni dobu nejlepsich her vyprodukovanych AAA prumyslem—druhy XCOM. A byt pro konkretnost jeho hrani pomiji jim ve hre pominute—budiz mu moucha konkretnosti odpustena ☻ Witness bych si hned zahral, jenze dosly. A cas taky. Aviary Attorney se zapsalo na prvni misto kriminalisticky tematickych her v seznamu "chci hrat az to bude mozne" pred Sherlocka Holmese i LA Noir. Darkest Dungeon nasytil jiz v predcasnem pristupu. Po vydani jsem nakoukl, ale 40 hodin po kobkach a sanatoriich stacilo—verdikt souhlasne odkyvavam. Na Homeworld urcite jednou dojde a zacnu tim z pouste. Rozhovor cenim pro potvrzovani pravd do kamene jiz tesanych.

    Jen to grafikovo usmudlavani originalnich arworku na obalce me moc nebavi. A byt je definujete "cistym" designem, stale se nedovedte zbavit tech desitek slovniho balastu na nej navrstvenych. Zkuste to jen s logem LEVEL a cislem. Schvalne co to udela s prodeji, jak hluboko klesnou. Kdo ze ctenaru si kupuje LEVEL podle na titulni strance vytisteneho obsahu? Kupuji Vas digitalni deti, ne casopisove nerozhodni reznici po ceste z prace.
    • Zrzzek
      Nevím, mě se design titulní strany líbí i s tím textem...

      Je ale pravda, že recenze čtu spíš, abych měl pocit, "že jsem to přečetl celý"... Jinak témata, dílna, retro, rozhovory - to je proč mám LEVEL předplacenej...
      • sir.lincoln
        Titulní strana je fenomenální a určitě bych na ni nic neměnil a já čtu zase Level jenom kvůli recenzím a ten zbytek skoro vůbec nečtu. Témata a rozhovory mne nebaví, ale kvůli těm recenzím si to rád koupím :)
      • fallanga
        Nápodobně. Tedy, recenze si rád přečtu, ale tech mi moc nesedí a přečtu to, právě kvůli tomu pocitu. Toto číslo je ovšem výjimka, tady se mi Volejníkův článek dost líbil.
  • Inac suprovo je upravena obalka s tymi tvarami autorov apod.
  • Zajímavé počtení.
    Jsem rád, že v recenzi na RotTR byla zmíněna pokulhávající AI.
  • Mně přišel už před pár dny poštou *4*
  • BoB.2
    Proč když tohle vždycky čtu musím čekat 3dny než je level opravdu na stáncích? *11*
    • Nevím, kupoval jsem ho v pátek *3*
    • Představ si díru, uprostřed ničeho kousek od propadliště dějin... Tak já bydlím ještě asi tak 20km za tím místem a dneska jsme tu měli novej Level normálně k dostání. Zajímalo by mě kde bydlíš ty... *1*
      • BoB.2
        No jo ja su z Brna, pražáci to asi pozdržely.
        • Jako předplatitel jsem ho měl již v pátek :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit