Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mame to hrajem proti Pc Hotseat problem s IQ pc nehral vubec dobre coz je nejvetsi problem pro nas ale hrano pred minus dva patche ale jinak zajimave pokud opravi bude to super. Ted hrajeme age of wonders III jako nahrada dobre.
  • můžete mi někdo poradit co s lokalizací hry? mám mezinárodní verzi, která si prostě musela vynutit že tři středoevropské jazyky v ní budou chybět a budou dostupné zvlášť..kde bych mohl sehnat češtinu?
  • Zacalo to KS a greenlightom a teraz je uz bezne ze na PC vychadzaju early access rozj..ne nehratelne hry za plnu palku! PC nici a degraduje herny priemysel...po DRM, platbe vopred a dlc je tu dalsi mor
    • Chtel jsi rict konzole nici a degraduji... podivej jakeho absolutniho retarda udelali z tebe, click, click, tunel, quick time event, click, click, quick time event, cg scenka, gg. Tohle by idiota udelalo z kazdeho, neboj, je to pochopitelne, jen proc to lidi delate dobrovolne, takovy hnus vlastnimu mozku...
  • Zatím jen sleduju herní videa. Pořád se nemůžu zbavit dojmu, že 6 byla hezčí. Krajina v 7 mi přijde divná, jako by musela být za každou cenu děsně kopcovitá. Přijde mi to nepřirozené.
  • Parada, ještě 2-3 patche a jdu do toho. Mezitím by to mohlo na Steamu spadnout do vanočního slevového šílenství =))
  • Takze uz je tam vetsina tech veci co lide poplivali OK? Ja prave cekam az to vytuni abych si to poridil. Zatim to vypada ze tomu predradim planetbase! :)
    • Planetbase je fajn. Jenom tomu zatím chybí víc obsahu. Ale je to pořád ve vývoji, tak je tam šance.
  • No takže jsem dobře udělal, že jsem si zatím místo sedmičky akorát koupil už vyladěnou šestku a hraju tu :o) A až ji budu mít celou dohranou, tak sedmička už snad bude hotová ;o)
    • rami.cz
      Ja si pockal a poridil si sberatelskou a zatim se mi nepodarilo najit nejake zavaznejsi bugy (pred patchem). Ale ty "animace" v intru jsou fakt k smichu :D Kazdopadne to nemeni nic na zazitku ze hry, ktery je fakt perfektni :)
      • Pořídil sis sběratelskou šestku nebo sedmičku?
  • Skoda, ze uz mam kampan skoro dohranou... Kdyby to radsi dodelali a vydali o 2 mesice pozdeji, pred vanocema, myslim, ze by to bylo lepsi pro vsechny
    • Jak říkaj ostatní, můžeš si za to sám. V dnešní době se nevyplatí koupit hru hned na začátku. S většinou her čekám alespoň měsíc než do ní jdu.
    • Když to stejně někdo koupí, tak proč by to dělali.
    • a proč si nepočkal 2 mesice? akorat si vyslal signál že hry se mužou vydavat i nedodelane a stejne to lidi koupí
      • Jedinej signal, kterej sem vyslal, byla moje nespokojenost a nepochopeni pro vydani AAA hry v tomhle stavu, navic kdyz maj v planu na ni dal pracovat.
        Kazdej si snad dokaze spocitat, ze tim dosahnou pouze nespokojenosti u hracu, spatnym recenzim, poskozeni znacky a prestize vyvojaru/vydavatele a urcite i nizsim dlouhodobym ziskum.
        • U mne už dosáhli toho, že si kupuji hry s ročním zpožděním. Mám to pak levně a kvalitně. *1*
          • Přesně tak, není kam spěchat ;-)
        • to jses vazne tak hloupej? jedinej signal kterej vyslals bylo: ok, nevadi me ze je hra spatna a na rozpadnuti, stejne ji koupim, tvoje penize dostali, vic je nezajma, tvuj nazor je nezajma, protoze uz maji prachy
          • Celkem odvazny tvrzeni, kdyz ani nevite, jak sem ke hre prisel :] Asi Vam unikla pointa.
      • Přesně. Za stav her si můžeme my sami.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit