Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tie kecy z toho traileru su strasne, ale fakt strasne. Vacsie klise si uz ani neviem predstavit. A to ze to je este na Ipad to vcelku dost umocnuje.
  • proc ne? pri cekaní na plnohodnotnej díl si na ipadu mini zahraju toto :-)
  • :/ Není ještě brzo na pořádné pokračování ? Tohle "vypadá" jako trojka s ovládáním pro retardy ....
    Nezlobte se na mne , ale tablety budou muset přidat také nějaké ovládací tlačítka aby se z nich stala plnohodnotná herní zařízení na kterých se dají hrát skutečné hry a ne náhražky...
    • To není pokračování. To je hra za jiného hrdinu odehrávající se ve stejné době. Klasický Spin-off.
  • "Když tedy nebudete chtít, nemusíte do hry po jejím zakoupení po celých šest hodin, které by vám měla vydržet, vrazit ani halíř navíc." Teda, platit si ještě mikrotransakce, abych mohl šesti hodinovou hru dohrát za čtyři... to je teda byzny... svět se pierdol obrací *15*
  • kdo videl film existenz tak vi ze budoucnost je v prenosnych zarizenich nevim nad cim tu remcate.
    • kickasl
      ono to neni zas takovej problem prenest ten pocitac
    • A kdo viděl Planeta opic ví, že Zemi jednou ovládnou primáti *7*
    • nasr*t na prenosny zarizeni
  • lipkozzi
    Deus Ex: The Fail
    • God-of-War
      Ještě by tam slušelo EPIC.
      • rancor1223
        Nebo možná "iFail" když už to je Apple exclusive *1*
        • USER47
          Není to apple exclusive...
        • Apple exkluzivni je to proto, ze by to na Androidu 90% lidi ukradlo.
          • Nicmene verze pro android byla ohlasena taky, jen to vyjde pozdeji.
  • Bez ohledu na to, že jsem se těšil na pokračování Human Revolution - tohle si zahraju moc rád. :) Plnohodnotné pokračování se už určitě kutí.
  • Hudy1141
    Všechno je to moc pěkný, ale proč proboha tablety. Já to chci na PC *10*
    • TheGGG
      bys to stejně upirátil *10*
    • Menorri
      Proč?....protože dnešní doba toustovačů. Můžeme být ještě rádi, že v Deus Ex nepobíhají zombíci.
      • USER47
        No, konec DEHR v podstatě zombíky měl:).
    • Thorleif_cz
      Já upřímně řečeno po tomhle na pc nijak zvlášť netoužím... Doufám v brzké oznámení nové, plnohodnotné hry...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit