Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja to už vyše týždňa na xboxe hrám :D samozrejme flash LT 3.0
    • seš frajer
  • nej hokej je stejně od 2k. neni tak graficky vyšperkovaný, ale pocit ze hry je mnohem lepší.
    • :D....tak to potom jo .)
      • rek bych ze soudis z traileru ?:D
  • Mne tiez prave prisla SMS, ze si hru mozem vyzdvihnut na pobocke "alza.sk" v Ziline, paraaaaaada, dnes nepojdem tak skoro spat ;D Mimochodom, mozem hru hrat aj den pred oficialnym vydanim??? To ma dost zaujima, pretoze aby ma MS nezabanoval kvoli tomu... ;-(
    ZDAR a vela golov prajem... Lets Go Red Wings Lets Go !!!
  • Ale joo, je to dobry...kariera me ale jako dycky moc bavit nebude, je nudna. Online je zabavnej...akorat se zatim nejak sekají dropiny..ale to asi doladí pri ofiko vydani.
  • Vim že ani letos na PC nebude, ale nevíte jestli se v tomhle něco děje nebo je to i napřesrok bez šance?
    • A prave kvuli tomu abych se nemusel kazdy rok zbytecne tesit jsem si v tomto roce poridil xko, NHL 13 mam jiz vypalenou a spokojene hraji.
      NA PC TO TY KU*** PROSTE NEUDELAJ!

      S tim se musime proste smirit. *5*
  • He shoots, he scores!!
    And the Lockout wins!!

    FUCK NO!!!!!!!!!
  • Co tam dělá Hašan za Buffalo?
    • Asi je tam zase pár legend z historie NHL jako třeba loni Börje Salming za Toronto Maple Leafs.

      Teď me napadá, že by byla fakt pecka, kdyby si šlo zahrát za hráče všech generací až do roku 1917, kdy NHL začala.
      Vidět celou tu proměnu hokeje v moderní hře a mít možnost řezat to tam jako za starejch časů.
    • Taky mě to zarazilo. Měl jsem za to, že ho odmítli. Že by ho tam dali jako legendu?
  • Kdyby se tam hralo s fotbalovym micem, tak si toho stejne nikdo nevsimne.. jestli chapete co tim chtel basnik rici....
  • XBOX ještě nemám u sebe, mohl by mi někdo napsat, jak se hraje? Lepší horší? A hlavně, co obranná hra? V loňském ročníku mi přišlo, že hra v obraně byla hodně nešikovně vyřešená, takže lepší bylo hrát "všechno dopředu, dej co nejvíc branek". Díky za radu.
  • Oproti 12ce to má lepši grafiku puku a 12 nových dizajnu hokejek.
    • Zkoušel jsi to hrát? Rozdíl je znát během prvních chvil a rozhodně není jenom v grafice nebo dizajnu hokejek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit