Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fuu, posledny obrazok, podla mna 20th century fox ich kludne moze zazalovat :)
  • ja si pred casem chtel zahrat novej far cry a odradilo me že jsou tam blbinky jako questy, sbirani bylinek, vyrabeni predmetu a pod. Nevím proč se tohle musí cpát do strileček. Hlavne aby byl dobry pocit ze strelby a kvalitni AI nic jineho neni treba.
  • Protoze me vzpominky na wolfa3D jsou porad pozitivni :-) Tak se trochu bojim, aby z toho neudelali dalsi 5 hodinovou zhovadilost typu CoD, no necham se prekvapit...
    • ja mam spíš obavu aby z toho neudelali skyrim
    • mo asi tak...sci-fi určitě jo, ale měli by zůstat v kolejích "return to castle wolfenstein", který ač nesbíral nejvyšší hodnocení, patřil mezi to nejlepší své doby, nehledě na MP

      nějaký šedesátý léta, super mechové s červeným okem (zas jak v Crysis 2,3) ... to mi nijak lákavé nepřijde
  • To mě štve. Zrovna jsem si chvilku zastřílel v Sniper Elite V2 a co mě doslova vytačí, přesto že si uvědomuju že to je karvina, je odstranění všech německých znaků (svastika atd...). Pohybuju se relativně pekně udělanym městem ve druhý světový valce, vše vypadá "realisticky" a pak nad budovama poletujou obří vlajky s křížkem jako kdybych šel na nějakou mši... Tady úvodní fotka hned krásně ukazuje svastiku a ss znak... To jako některý firmy maj zakázáno používat tyhle znaky, nebo prostě nechtěj? Nebo jako hry s velkým rozpočtem si to mužou dovolit? To je dyzgryminace!!! *2* Aby nás náhodou jeden hákovej kříž všechny nezmagořil, nebo neurazil vzpomínku na oběti...
    • Svět blbne to viš komanči si běhaji po svobodě a děti s potiskem vraha Chegevarou jsou v poho.Ale stači sebemenší podezřeni že tvuj děda byl ve wermachtu a pudou ti po něm.Jediný Maďaři maji rozum a ty symboli nezakážou.
      • Maďaři se nedokážou domluvit sami mezi sebou, natož pak se zbytkem světa
        • kubi-wan
          Nem beszélek magyarul!
        • upřimně řečeno slovak by o madarech mluvit němel je jasný že bude podjatej (pro info jsem z 1/4 slovák) je potřeba být realistický
          • predpojaty! bud realista zadny slovak nema nic proti madarom. Madari su nam ukradnuty. Vsetka ta nenavist je len politicka hra. Je to blbost.
    • To vis nova doba, vse co jen trochu zavani nacistickymi symboly se da lehce zazalovat za propagaci, tak to vyvojari lehce pozmeni a maj klid. Kazdopadne souhlasim, ze je to bekovina a stve meto take.
      • ono už to došlo tak daleko, že včera v německu při soudu s nějakou neonacistickou sektou, co pozabíjela deset turků, bylo hned zpočátku soudní přelíčení přerušeno z důvodu stížností turků na křesťanský kříž, protože je urážel.

        Před měsícem zas skončil soud v Holandsku, kde prohrála správa města. Na vánoce si tam dovolili dát na náměstí vánoční stromeček a udělali trhy (pro charitu). To se muslimů taky hluboce dotklo...a u soudu vyhráli.

        něco se holt může a něco zásadně nesmí, jenom nevim, podle jakýho klíče
        • bych se tolik nebál anti-islamistické strany nacionalistické strany získávají hlasy čily ti turkové by tu evropu mohli ovládnout kdyby trochu zbrzdily ještě na 1-2 generace(prostě asi na 30-40 let) ale oni jsou přiliš arogantní oni je vykopou se nebojte
          • Kozy
            No nevim, v Německu jich je tolik, že by jim to asi pěkně zamávalo s ekonomikou kdyby odešli.
            • No zase, ti co jsou nejvíce slyšet a nejvíce je vše uráží, jsou ti, co většinou času jenom hnidopišší a ze samého uražení a pobouření se jim ani dělat nechce. To je stejný, jako za komára, tam taky bylo velký procento (ovšem ne všichni) disidentů jenom líná chamraď, kterou nebavilo nic jiného než držkovat a když pak komár padl, tak se z těhlech "hrdinů" stali vesměs bezdomovci, protože čím víc se peskuje, tím méně se maká.
      • Nj, tady to ale pozměnený neni...Takže to asi fakt bude tim na co má společnost odvahu/peníze... Škoda, mě to prostě zkazí ten zážítek z toho, asi jako když ve filmu z války křičí Jede Tiger! A přijede našedivo nabarvenej T34 s něčim jako svastika na věži... Prostě to tam nepatří a každej to pozná...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit