Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • GW2 je F2P a in-game shop nijako neovplyvnuje hranie, nie je tam nic co by robilo vyhodu nad ostatnymi hračmi. QQ
    • walltar
      Jak už řekl vrook .. GW2 je B2P ... a dokonce jsem GW2 zmínil jako hru co má asi nejlepší cashshop ... i když i u GW2 je vidět, že hra je navržená tak, aby hráče přesvědčila si kupovat v cashshopu věci.
    • Vrook
      No bylo to B2P, né F2P, protože sis to musel koupit. Ale uznávám, že ten systém (ne)placení tam byl z MMOček, se kterejma mám zkušenosti, asi fakt nejlepší.
      Teď ještě aby tenhle systém použili do hry, která by mě nepřestala bavit po pár dnech no. *15*
  • deridon
    mě Neverwinter hlavně bavil co se týče bojového systému, stejný/podobný má Tera.. ukoly prostě klasika, některé byly fajn, zajimavé byly ukoly vytvořené přímo hráčema.. až to vyjde, tak to určitě zkusim a řekl bych, že jsem nebyl vůbec omezen tím jejich f2p systémem, jako např. v SW:TOR, kde je to příšerný, tak doufám, že Neverwinter bude stejný v těchto ohledech i ve finální verzi
  • Tohle MMO mi něco připomíná... co to tak bude? Už vím - všechna ostatní MMO.

    Rád bych se dožil něco na způsob Mount and Blade MMO. Žádný ubercool efekty, skákající postavičky, které v trojném saltu dávají super mega hyper critical hit a přitom si pořádně zakřičí. *6*

    Chce to udělat čistý západní střih MMO zaměřený maximálně na realističnost a na komplexní rozvoj postavy a komplexní boj. Začal bych zavrhnutím všech těch šílenosti z asijských her.
    • walltar
      Tohle je přesně to co bych chtěl já ... pořádné středověké MMO, s turnajema, válkama a podobně.
      • Kéž by se nám to jednou splnilo. Teď je éra v podstatě totožných MMORPG a to je škoda.
  • Nudíte se? Kupte si medvídka mývala!
  • Miluju tyhle "experty" na MMORPG typu walltar.
    • walltar
      Vyjádření mého názoru ze mě dělá experta? Tak to potom jsem asi expert na úplně všechno ... proč teda nějak neoponuješ mému názoru na věc?
  • Beta klíče se rozdávají na facebooku, je jich ještě dost.
  • Grandhalf
    Já se nenudím , hraju totiž Path of Exile *2* . A Neverwinter - Tale of Generic MMO ?? Ne díky , to nebude lék proti nudě *7*
  • dalsi bambiliontej wow clon
    • 356 krát tá ista hra dokola. Koho to má furt bavit.
  • walltar
    Díky ... F2P nehraju. Radši si počkám na něco, co nebude mít cash shop.
    • Mně by cash shopy až tak nevadili, pokud by tvůrci zůstali u toho, jak vždy na začátku u podobných her tvrdí, že by tam prodávali věci, které hraní neovlivní jako jsou outfity a jiné blbosti. Ale kde to pak skončí, všichni víme a pak s tebou musím souhlasit. Ostatně i Lotro nám všichni při přechodu na F2P slibovali, jak budou v lotro store jen nedůležité blbůstky a stačí se teď podívat.
      • walltar
        Mě hlavně vadí na cash shopu, že kvůli tomu, aby tam lidi nakupovali tak se musí rozbít celá hra. Musí se už z principu navrhnout špatně a potom v cash shopu prodáváš věci, které tyhle špatnosti napraví.

        Já to neru tak, že pokud mě za to MMO stojí tak si to rád zaplatím a pokud mě nestojí za to abych za něj platil tak ho nebudu hrát ani "zadarmo". Osobně si rád zaplatím pokud mě za těch pár korun nabídnou plně funkční hru bez nějakých umělých překážek, které tam jsou jenom aby mě donitili si kupovat věci v cash shopu.
        • chceš hru s dobře vyřešeným in-game shopem, který neovlivňuje hratelnost? zahraj si DOTA 2!
        • Naprosto dokonale receno. Posledni dobou jsem celkem alergicky na davy hnedych nosu co porad dokola opakuji, ze te nikdo nenuti v tom shopu nakupovat, ze jedine hlupak by platil za hru kdyz ju muze mit f2p ablabla. Fakt nebudu u hry sedet 3x tolik, mit omezeny misto v inventari, nemoct si vybrat jakoukoliv classu atd. jenom abych usetril par stovek. A kdybych chtel vsechno tohle ve f2p hre? Tak by nestacilo ani par tisic. Takzetak.
          • sirWallace
            Hmmm... jsem Vam to chtel vyvratit a napsat sem nejakej priklad hry, kde to funguje... Patnact minut vzpominani a nic :D:D Takze asi mate pravdu.... Pokazde ale, kdyz nekdo rika F2P nefunguje, se mi vybavi jeden jediny priklad, kde je to podle mne super vyresene.. Je to League of Legends...
            Tim Vam to ale nevyvratim, protoze se to moc neda srovnavat s tim, co pisete..Jiny typ hry.. Kazdopadne to je pro mne jediny funkcni f2p model na scene z her, ke kterym jsem se dostal..
            • sirWallace
              Hrajes na jejich serverech.. a souhlas, neda se to s MMORPG srovnavat...
            • walltar
              Jo lolko tak funguje protože to není MMORPG. Oni nemají podle mě tak velké náklady na servery. Jak vlastně funguje LoL? Hraješ na jejich serverech, nebo je to peer-to-peer? Jako F2P systém se technicky dá udělat dobře, ale zatím nevím o žádném MMO, kterému by se to podařilo. Jediné, kde sem to byl schopný akceptovat bylo GW2, ale tam zase byly jiné chyby a bylo to B2P.
            • sirWallace
              Ale nakonec, sice pozde.. ale vzpomnel jsem si :D Star Trek Online :) Je to asi rok, co jsem udelal 50 level, takze uz netusim, jak to ted je... Ale pred tim rokem to bylo super a necitil jsem se nejak extremne omezen...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit