Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na 27´ monitoru jsem u her párkrát zkoušel rozlišení 2560x1440 a v hodně případech mi to už přišlo jako překážka
    • 27" je optimální velikost na tohle rozlišení.
  • No snad tam Nvidia dá normální napájecí kaskádu a ne jak u starších generací, který teď hromadně odchází.
  • Vzhladom k tomu kolko ludi ma stale Full HD monitory tak 1070 a 1080 grafiky plne dostacuju. Ak nie, tak ide o odflaknute optimalizacie a nie dovod kupovat novu grafiku.

    Radsej ani nechcem vediet kam pojdu ceny novych grafik ...
    • Ty jsi ideální zákazník, nepřeješ si inovaci a rád by jsi platil, za staré produkty.
    • hlavne ja mam problem najít hru kterou bych vubec chtel hrát a když už, tak je to nejaká indie se starší grafikou
      • já to mám úplně stejně..mám asi ještě zvyk z let 2000-2010 kdy snad pořád vycházelo něco co mě stimulovalo ( *15* ) a teď mi všechno přijde příšerný..a mezi tím hry se super nápadama, který ale hw nevyžadujou. stejně ho mám, ale využiju ho tak v 1 z 5 her..
        • Jack1947
          Tak nějak je na tom více lidí... pokrok se totiž +- v roce 2007 zastavil největší evoluce je dle mého přechod na DX10.
    • Ja mam monitor 1440p a gtx 1080 a beží všechno naplno uplně v pohodě...full hd je bída
      • To jsou vždy takové kecy, běží vše naplno v pohodě?

        Co to znamená? Při 1440p si dáš vše na max co hra dovoluje. V případě KCD na Ultra a pak v pohodě = tedy 60fps.

        A to ti určitě nepoběží, to samé poslední AC apod.
        • Při 1440p na 1080 ti KCD na ultra jede úplně v pohodě na 70fps, dokonce líp než AC origin.

          To jen tak něco z osobní zkušenosti místo fabulování a teoretizování na základě toho co jedna bába povídala..
        • KCD je rozbitá hra, na tom se blbě staví srovnání výkonu :)
        • Jack1947
          Běží když má železo jen tam má holt větší-menší propady ale to je hrou nikoli grafikou. u ACO ještě jako bonus více vytížený procesor ale to je taky hrou a hlavně ochranou.
  • Hráči se těšili na novou generaci herních, grafických karet a těžaři jim udělali čáru přes rozpočet. Nvidia bohužel i přes veškerá jejich "velkohubá" prohlášení: "jak jim jde hlavně o hráče" udělala pouze"velké kulové". Nakonec během posledního půl roku jim rostla díky těžařům cena akcií, tak co by si "hoši" honili kvůli nám triko...
    • Jakou caru pres rozpocet? Grafiky se daji uplne normalne koupit na kazdem rohu, tvl. Akorat clovek nesmi byt socka, no.
    • Jack1947
      Každá debilita jako tohle těžení jednou skončí... to je prostě realita dnešních dnů stačí jen chvíly počkat nestresit hned *4*
      • Hmm čekat několik let, to musí bavit.
      • co je na tezeni debilniho..? kdyz opomenu cenu gpu tak je to podle me genialni zpusob prerozdeleni majetku na svete.. to co u nás nemá skoro žádnou hodnotu někde může uživit třeba celou rodinu. https://blockonomi.com/cryptocurrencies-developing-countries/
        • Jack1947
          Tak hodně štěstí s elektřinou tady v čechách, nebo pokud máš nějakou vlastní elektrárnu tak prosím debilita to je protože prostě jeto hoodně o náhodě, můžeš vytěžit hodně ale taky nic. Když to někoho baví prosím ale at si najde něco jiného a ne novou grafiku beztak jim celá ta tě+žební stanice do roka lehne popelem :D takže ten smysl nechápu.
          • no jasně, u nás v čechách to smysl nemá a je to dobře - protože jsou lidi nenasytní a chtějí jen peníze za nic, a profit 1 $ denně jim k ničemu není. ale někde jinde to může hodně pomoct - já myslím, že ta myšlenka je moc dobrá, jen to my, "bohatý státy" bereme za špatnej konec
            • Jack1947
              Hmm ale jak řikám at si najdou něco jiného... ono je to omrzí pokud teda nejsou čínán s 2m 3 farmou ale to asi moc lidí nebude - pomůže to jedině ve státech a zemích kde se nemusí starat o elektřinu a ta myšlenka dobrá jen top zbytečně kazí trh s kartma( i když mě to třeba zas ak nepálí noo)
    • Tak nvidia ceka hlavne na novy pameti GDDR6 a ty budou nejdriv v lete.
  • Jack1947
    Pro hráče to není mooc podstatné ale budiž aspon ten HW koutek se trochu rozroste *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit