Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na návrat téhle legendy jsem opravdu zvědav.
    Poslední dobou to vypadá, že všechny legendární hry trávily dovolenou v Bohnicích nebo Jedličkáči.
  • Jako konzolista a pcčkář v jedné osobě říkám, konzolovou verzi si strčte za klobouk, radši si koupím novej notes, než čekat. D1 jsem na psx hrál, dokonce to myslím šlo i ve dvou jako coop nebo tak. Ale D2 mě ujistilo, že na klávesnici s myší je to pravé ořechové. Co já se toho nahrál, se synovcem po LANu doma celej víkend. Ségra mě za to nenávidí, udělal jsem ze synovce závisláka. *1*
  • ,,bastardizována,, uprimne velmi zaujmavy pojem ( nehovorim, ze to nie je vystizny vyraz ,ale autor by sa takymto troska na oko vulgarnejsim pojmom,mal vyhybat ;) ) ...a taktiez uprimne..cakal som ovela vacsii rozsah informacii , nehovorim, ze trailer nebol pekny a info o AH (action house tiez ) ale....kurnik, cakal som toho ovela ovela viac , hold budem(e) si musiet este daco pockat ale po tych rokoch cakania to uz dako vydrzim(e) *1* *3*
    • Lawliet
      mmm ja myslim že slovem ""bastardizována"" autor scela přesně vystihl momentalni stav většiny PC her co vychazejí...
    • Taky jsem se u toho slova zastavil. Je mi jasne, ze u nas v cechach je konzole stale brana hodne negativne a tak se autor musi zalibit svemu publiku, ale profesionalni to rozhodne neni. :)

      Jinak PC vyladeno ... cekam na patek ... ignoruji recenze. :D
  • vypdá to dobře, ale co má pro pána boha znamenat to že na obtížnost normal tam nebude 70 % předmětů??? Mě osobně je to celkem fuk času na hraní mám vcelku dost, ale co maj dělat lidi, kteří k tomu sednou na jednu dvě hoďky večer po práci a chtěj si tu hru prostě užít a ne se mořit s nějakou vyšší obtížností protože na to nemaj čas ani náladu ty maj asi teda smůlu. Toje zase pěknej výmysl. Mam strach že to značí že ta hra nebude moc dlouhá a budou se snažit hru prodloužit tím že budou hráče nutit hrát na vyšší obtížnost z důvodu umělého prodloužení hrací doby.
    • Tak to bylo i s ostatními diably tak o co ti de ?
    • ehm, presne tak ako Diablo 2 (a aj 1)? Tam afaik tiez nebola vacsina predmetov dostupna na prvej obtiaznosti... Vsetky Diabla (a klony) su postavene na tom, ze ich je treba dohrat viackrat a na viac obtiaznostiach (aby si dosiahol level cap + end game gear). A vobec, naco by ti bol uber leet gear pre lvl 60 (len strielam od boku, neviem aky tam bude level cap), ked ty sam budes po prvom dohrani mozno 25? Nehovoriac o nepriateloch...
      • No pokud je to myšleno tak, že po prvním dohrání budeš malý level a věci z vyšších levelů ti padat nebudou dříve než při dalším opakovaném hraní, kdy dosáhneš vyššího levelu, tak to samozřejmě má logiku, pokud ale i po dosažení cap levelu na jednu z nižších obtížností nebudeš mít přístup k celému lootu prostě proto, že si hrál jen na normal, tak to ať jdou někam.
        • Nejsem si jistej, jestli to chápeš..tam nenastavíš jednu obtížnost na začátku hry a pak v ní hraješ..tam postupuješ s tou samou postavou, dohraješ normal, jedeš na těžkou, pak na noční můru. Pořád s tou samou postavičkou, zvedá se obtížnost nepřátel ale i itemy, který z nich padají, víš?
        • a co bys jako chtěl? Hledat nejlepší předměty na lvl60 v 1. aktu na normal? Ne díky *7*
      • Nehovoriac o tom, ze prave na tych vyssich obtiaznostiach zacina spravna zabava. Normal je taky tutorial aby si clovek osahal skilly a tak.
  • je to jednoduche. mysku a klavesnici a pujde to snadno :) stejne to je online hra, tak hraci musi komunikovat a na gamepadu by to byl asi docela problem
    • Ellendway
      V tom případě bych mohl říct, že FPS hry jsou problém na gamepadu. Houby... je to mnohdy lepší jak celá myš.
    • asi te to bude sokovat, ale na konzolich se pouziva ke komunikaci mikrofon, to je takove to cerne do ceho mluvis *1*
  • Enclaw
    Čekal sem, že na BlizzConu představí konečně datum vydání, a nic *9* . Natahují nás jak kšandy...
    • fallout
      Jeden z nejočekávanějších titulů, návrat legendy... tak toho využívají... *4*
  • NJN musí to udělat na konzole hratelné tak, aby někdo mohl projít inferno a to nebude žádná sranda
  • Blizzard si myslí, že mu vážně projde všechno. Rozsekat Starcraft 2 na tři kusy? Být pořád online kvůli hraní? Dementní pandy? A teď zrada svých věrných fanoušků a tajná příprava konzolové verze Diabla III?!? TAK TO UŽ JE MOC!!!
    • The trollnes has been detected.
    • kostejnesmrtelny
      Tvý problémy bych chtěl mít, ty zrado věrnejch fanoušků *1* *1*
    • Enclaw
      Konzolová verze Diabla III se prakticky ani nezačala vyvíjet.. Spíše jen přemýšlí a experimentují jak co udělat aby to na konzolích fungovalo a šlo to dobře ovládat. Diablo III je od začátku vyvíjeno jako PC titul, a né žádná multiplatformní slátanina....
    • Hairy_Ass
      Jaká zrada? Konzolovou verzi mělo už Diablo I. *7*
  • Ellendway
    omg to je furt samý diablo (lol)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit