Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TBC forever <3
  • Prosím, když už chcete psát o hře, najděte někoho kdo o ní něco ví. Minimálně si na wikipedii najděte správné jména postav..


    Silvanas Windrunner !!!! Moje oči, moje překrásné oči krvácí.....

    http://wowwiki.wikia.com/wiki/Sylvanas_Windrunner
  • nezapomeňte tady naspsat jak tbc bylo nejlepší a od wotlk to šlo z kopce :-p....omg přitom byste dneska neměli čas ani na prvni raid jakej to byl grind :-D
    • Ano, TBC je nejlepší *3*
      • DekkerDave
        A od WotLK to šlo z kopce.
  • Tak to prizpusobovani se LVL je naprosto nejhorsi zprava, jakou jsem si snad mohl prat. Me naopak vzdycky motivovalo levelovat prave to, ze s vyssim levelem budu moct do dalsi zony atd. Tohle ted padne. Hral jsem WoW od vanilly, kdy to byla parada, vsecko se muselo vybojovat a ted? Skoda slov. WoD pro me bylo zklamani.
    • hruza budes muset pouzit svobodnou vuli :D to je dnesak pro mladý težký noo :-p
    • archie777
      Vybojovat fetch questama, bez možnosti ztráty equipu. Zbytečnost. Nicméně, Blizzard si to "uvědomil" a nyní je možné za 1500 Kč koupit postavičku na levelu 90. Skvělé! :-)
  • Vypadá to na pořádnou frašku, hlavně ta změna lvlů dle lokace by GW2.
    Škoda, ve svý době to byla super hra, bohužel ty časy jsou dávno pryč a vypadá to že už to lepší nebude.
  • Před pár lety jsem chtěl od blizzardu Illidana, Demon huntera, Sargerasovu Hrobku a plamenou legii. Dnes jsem to vše dostal a jsem nasranej! Co si to blizzard vůbec myslí, že si mě tím koupí? Ach jo! Já chci titány, nagy, Azsharu a staré bohy!
    • A hodinky s vodotryskem nechceš?
      • Jack1947
        Ne plně dostačují ty natahovací *2*
        • přesně zlatý starý kukačky...
  • Když probíhá BlizzCon, tak je snad jasné, že o tom bude spousta zpráv, ne? Co se divíš? Člověk už si stěžuje na herní zprávy i na herním webu. *12*
    • cumpi3
      ale fajn...tady smazou kazdou byt jen trochu nesouvisejici vec (jsme na blizzfanu?), ale reakce jako "co se divis" tu jsou...kdyby si k tomu prispevku dopsal, ze tech zprav je i tak moc a mohlo by prijit jedno velke shrnuti, tak uz te smaznou...divny
    • nightborne
      Tak někteří lidé k naplnění své existence potřebují s něčím nesouhlasit a být s něčím nespokojení, to je normálka =).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit