Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BoB.2
    Co takhle novej bikini obleček pro Catwoman *5*
    • Spis pruhlednej oblecek *1*
  • taková ptákovina, jak to může někoho bavit? Kde jsou ty časy, kdy podobnýmu žánru dominoval MGS. Tenkrát asi hráči měli "koule" a měli rádi výzvy ...
    • Vitekb
      Hrál si to vůbec?
  • Díky Games.cz staženo :-)
    • Vitekb
      Ditto
  • NonSuch
    na steamu to bohuzel nevidim a abych si kvuli tomu zakladal ucet na windows live, dekuji nechci :D
    • Stejne ho musis mit kvuli ukladani ne?

      Jinak tady se da stahnout na PC ten Batman Inc oblecek http://marketplace.xbox.com/cs-CZ/Product/Batman-Inc-Batsuit-Skin/00000000-0000-400e-80cf-000f57520fa0?noSplash=1
      • NonSuch
        nemusis, mam jen offline profil a savy si ukladam lokalne + do steam cloud, cele gfwl mi muze...
        • dokud si nekoupíš DLC, proto potřebuješ online účet
          • NonSuch
            tim si ses jist? ty dlc jsou i na steamu...
            • na steamu jsou jenom CD klíče, které musíš aktivovat přes GfWL a aby šly ve hře tak musíš mít online účet a hodně štěstí aby ti to šlo
      • A neda se to stahnout nekde inde? Ucet na GFWL mam, ale mam ho jako US kvuly multaku(pri vytvoreni jako CZ totiz nefunguje). Tak bych tam nerad udaval soukrome info.
        • Ale zajimave je ze ve Windows Live mam nastaveno Ceska republika,ale kdys se prihlasim na Xbox.com tak to pred stazenim chce informace. Nema stim nekdo zkusenosti.
        • S CZ účtem nejde multiplayer? Jakože nemohu hrát s US hráči nebo nefunguje vůbec? Zrovna přemýšlím, zda mám používat CZ anebo UK účet. Na store mi přijde, že tam mají stejné věci. Můžete mi někdo říci výhody UK účtu, kromě Raubířem zmiňované problematické reklamace?
          • Driv to neslo v CZ, protoze jsme nebyli podporovani. Tedka to jde, ale je to porad omezeny, treba ja migroval z UK na CZ a nemuzu nic stahnout (ani tohle BAtman DLC nakonecú, takze dej radeji UK, nebo jak ja budes mit uz skoro rok nefunkcni vetsinu veci na ucte...
          • Uz presne nevim jak to bylo, sem si ho vytvarel u GTA IV a vim ze stim byly potize. Nekde se nesmelo zadaz CZ jinak hra pri prihlaseni psala ze MP v oblasti neni podporovana nebo tak neco. Ale jak je to ted netusim.
        • Jak jako - mas ucet, tak se prihlas na te strance a stahni, tot vse, zadny info davat nemusis ne?
          • kdys dam koupit, ukaze se tabulka s cenou(free) dam konfirm a naskoci tabulka Billing Contact Information se zadanim bydliste, mobilu atd..
            • Takze ti tam taky vyskocila ta tabulka Billing Contact Information??
            • Já mám UK účet a normálně jsem tam zadal adresu jednoho hotelu v Londýně. Nikdo nebude zjišťovat, zda tam bydlíš. Teda pokud nebudeš chtít něco reklamovat.
            • Hod tam nesmysly, kdyztak si najdi na netu nejakou americkou firmu a opis tam jeji udaje :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit