Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud vím, tak hra dává možnost buď ověření DVD, nebo online aktivace bez další potřeby DVD.
  • Tak nějak Battlefieldy stály na přelomu herních věků ...aktuální obchodní model v kterém vám jeden rok nabídnou krabicovku , aby jej za další rok pohřbili s tím že půjde na pulty nová verze se mně osobně docela zajídá .
    Kvůli tomu jsem si Bad company (2) nepořizoval a jak vidno trojka už půjde mimo můj hledáček úplně .
    Přesunu se na 4toplay ....
  • lol tak to je divnej tah EA takhle si to hraci mohou stahnout a nepotrebujou crack
    • Ono je pro EA celkem jedno jestli si to nekdo stahne a muze hrat, nebo stahne a 2 minuty hleda crack a muze hrat
      • Asi tak, kdo si chtel stahnout singla tak uz to udelal daaavno a kdo hraje MP, ten stejne potrebuje original kvuli klici
  • On není tak obří, prostě v něm jsou všechny předešlé patche. A vidím to na konec podpory. :/
    • jo, něco jako patch 1.5 v BF2. Podle mě skoro určitě konec podpory. Ale proč taky podporovat hru, která vydáním BF3 zcela zemře?
  • Jen pozor na české znaky v uživatelském jménu do Windows, PunkBuster to v téhle verzi BC2 nerozdýchá :-(

    "If your Windows username contains non-English characters (such as ö, ý, etc) then PunkBuster will not activate properly."
  • Nevím v čem je problém ale přes updater.exe už se to dělá 30 min a furt to není hotový nechápu :-D :-D a to už je 3gb pryč z disku navíc net mám rychlej a kompl taky ... stojí to na Loader-00.fbrb nedělá to někomu také ? *7*
  • Jeee, škoda že k tomu neni ještě pár map :)
    • Nebudou riskovat že beta Battlefieldu 3 bude propadák ( doufám že ne ) a každej by pařil spíš nový BC2 mapy *2* *2*
      • No já bych pařil určitě nový BC2 mapy, propadák to určitě nebude ale já to podle těch jejich požadavků nerozjedu takže BC to jistí :D
  • Takže to budou moc hrát i ti co si hru nekoupili? To je na ho*no, kdyby tam rači dali SPECTAC..
    • Ale ho*no... to znamená, že ti co jsi hru koupili už nebudou potřebovat DVD v mechanice ke hraní...

      Pokud by jsi hru jen stáhl, tak se nepřihlásíš na EA account, ciž je nutné ke hraní multiplayru, protože bude chtít originální nepoužitý CD klíč, kterej asi těžko někde seženeš bez koupení...

      Stejně hra už byla na Steamu i jinde tolikrát slevněná, že každej kdo ju chce ju už dáááávno má.
    • A mozeg nemáš? Ještě je tu CD-Key.
      • Dost na to abych nenapsal mozek s G.. Já se jenom ptal troubo..
        • Ježíš chlape, neber si to všechno tak. A urážet lidi jako obranu na vlastní urážku je taky chabý. Špíš to chce si po sobě nejdřív text přečíst a zamyslet se nad jeho obsahem než ho "vyzvrátíš" do internetu. Sám tak často zjistim, že píšu kravinu a vůbec přízpěvek neodešlu.
          • warning WARNING --- BLBEC --- WARNING warning
  • Takze nemusim strkat CD do CD rom kdyz to budu hrat? Jupi jipi jej!
    • Ty ho tam strkáš? Proč? vždit se tam dávat nemusí..
      • Mno instaloval jsem znovu system a nejak se mi nepodarilo to aktivovat online tak musim strkat CD :(
        • ja to online aktovovany nemam a cd v tom taky nemam :D
  • je velikost patche stejná i pro steam verzi?

    Jako jestli jo tak to si snad dělaj p*del. Patch na drobné opravy o 2,6Gb je demence prvního řádu. BC2 občas hraju a problémy nemám žádné, takže jestli mě to ten patch přes steam vnutí tak to pěkně děkuju...
    • v dnesni dobe rychlych netu je 2.6GB smesna velikost..
      • Jasně a PC je taky dost výkoný, tak se vykašlem na optimalizaci. Proč udělat patch kterej soubory jen opraví když je rovnou můžem nahradit. Dneska se tak plejtvá zdrojema a každej je línej až to hezký není. Vadí mi to jen z principu. Místa mam dost a internet 25mb a co? To to jako ospravedlní?
        • ve FAQ říkají, že je to kvůli kompilaci obsahu patche, že chtěli aby byl co nejdřív venku, a ne až za pár týdnů (snad i kvůli nějaké betě)... Jestli to je snůška nesmyslů nevím, na druhou stranu čas jsou peníze i pro mne .)
          • Hanzales
            jinými slovy, bylo to pro ně jednodužší a rychlejší, než tvořit složitější instalátor a kompilátor a co já vím co všechno tam dávaj *15*
            Btw, si tak uvědomuju, že tomu člověkovi na té Aljašce s tím 36kb/s netem strašně závidím. Žije si tam propojen s nádhernou přírodou, užívá si klid bez celé té naší uspěchané civilizace a zároveň nepřichází o všechny ty skvělé hry *5*
            Já si zase vysnil chatrč-chýši někde u oceánu, pár kiláků mopedem do menšího městečka a na střeše té dřevěné chýše satelity a antény na střeše kvůli netu. U baráčku zapíchnuté rybářské udice a do generátoru za boudou bych musel akorát pořád nosit dříví z místní dřevárny (odbytky) ...taky abych se nějak moc extrémně nenudil, nebo nepropadl mmo :D
      • Hanzales
        Co jsem koukal na Steamu, převážná většina hráčů má dnesu už ty 2Mbps. Pokud je přístupné třeba UPC, při dnešních cenách je i 10-20 v poho dosažitelných. Už i u nás se dá dostat ve vyjímečných situacích třeba ke 100 Mbps...
        Ale narazil jsem i na případ, kdy nějaký hráč z Aljašky až nehorázně na fóru lamentoval, že se mu automaticky stahuje další 20MB patch, bez kterého hru nespustí (steam) a že mu to krom předlouhého stahování ubere také dost krutý limit ... ;o)
        • nikdy se nezavděčíš všem, zvláště zde, kde máš na distribuční službě založený celý systém.. BTW 20 MB se stáhne za pár minut hraní nějaké MP hry, takže výkřik ze tmy (no offense).
          • :) No někdo je na mobilní připojení odkázaný i tady , takže Aljaška je možná extrém , ale s tím 20Mb balíkem a ukrutným FUP je to stále aktuální
          • Hanzales
            no problem, to jsem uvedl jen jako takový extrémní případ ;o) Když už člověk žije na Aljašce, tak s extrémně pomalým netem musí počítat. Já žít na Aljašce, asi bych měl jiné preference a technice bych se snažil spíše vyhýbat (když už bych tam chtěl žít) ;o)
            • 2 erkil: nevim, mě připadá adaptace prostředí přirozená vlastnost, kdo to nedá je jen línej a zhejčkanej..
            • Ne vsichni tam ziji dobrovolne...
    • Ano plati a velky je to proto, protoze tenhle patch obsahuje i vsechny predchozi patche.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit