Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Umaroth
    Nevím, toto není moc zajmavé, já zběratelky kupuji jen když mě opravdu zaujmou...
    PS: mít doma třeba takovej plasma cutter z dead space...tomu říkám důvod jít do CE *5*
    • RavenHolm
      Myslíš tu plastovou hračku s obřím nápisem "made in china"? Tuhle "sběratelku si kamarád kupoval a musel jsem se mu smát:)
      • Dneska se v Číně vyrábí skoro všechno, takže pokud nebydlíš v krabici od bot od firmy Baťa, tak bychom se ti asi měli smát taky, protože doma nemáš určitě jen české výrobky *3*
  • nevite jestli je ta hra na motyvy filmu s jackem sperouvem pirati z karibiku? nebo tam jsou nejaci jiny pirati?
  • Skoda ale, ze tu sberatelku nepojmenovali jako Risen 2 (piratska verze) :)
  • Trol.diskuzni
    Tak já nevím - řekl bych, že Risen není zrovna ten typ série, kde by o nějaké sběratelské edice doopravdy šlo, ostatně ani Gothic nikdy nebyl o nějakém pozlátku, "prestiži"... Risen prostě stojí na samotném gameplay, který stejně jako Gothic učaruje natolik, že žádných dodatečných věcí netřeba. Tak to aspoň vnímám já...
    • Ona existuje nejaka serie, kde o sberatelske edice opravdu jde? Vzdycky je to vetes pro lidi, co nevedi co s penezma.
      • Trol.diskuzni
        Myslím, že takový AC je na tom třeba vyloženě "vyhypovaný" do vyšších prodejů... Skyrim je určitě taky honosnější ve svém pojetí a tedy k němu sběratelská edice pasuje daleko lépe.

        Risen je "komornější" nebo jak to říct... Ale má stejně jako Gothic unikátní atmosféru, alespoň pro mě.
  • Nevidim tam zlaty dublony, satek, papouska, drevenou nohu, mapu kde je vyznacen poklad, ani soudek s rumem. Tak co s tim...
  • misho8723
    Tak v porovnaní so Zberateľskou edíciou Zaklínača 2, nič moc teda.. a ak ju nedajú aj pre PC hráčov, tak to by bol dobrý podraz od nich
  • Za ty penize mi to prijde jako dost chuda sberatelska edice.
    Ne ze by na tom zalezelo, specialni edice jsem prestal kupovat po propadaku s Age of Conan.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit