Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím :D moc prosím o radu ... hraje někdo na PS3 Last of us ON-LINE??aktivně?? já na tom ujíždím už rok a půl a poslední dva týdny mi při načítání vždy na stejném místě,zamrzne celá konzole.Ostatní ON-LINE věci normálně jdou i hry všechny,jenom u tohodle .. nesetkal se s tím někdo ?? konzole byla i komplet rozebraná a čištěná .... předem díky ..
  • TheGGG
    cenzura nasilý ve hrách je úplně největší h*vadina co může existovat. Díky blizzarde, omalovánky nám postupně zabíjejí kvalitní hry, hlavně aby se nerdům zvyklým na plastové mečíky neorosily brýle
    • Ty za vším hledáš Blizzard co ?
      Sakra, ty je musíš pořádně nenávidět.
      *1*
  • řešení je nasnadě.
    http://youtu.be/031Dshcnso4
  • MP jsem zkusil poprvbé tenhle týden a je to opravdu trošku jiné hraní než klasické TPS. Hodně spoléhat na týmovou spolupráci a podporu. I nováček jako jsem já se docela chytal. Ale má to jednu dost drastickou nevýhodu. Není žádný Match maker. Čili to v pohodě hodí tým začátečníků proti týmu veterýnů a to je pak maso...za mě osobně mě ale MP u Uncharted bavil víc.
  • A to někoho ten mp i baví? Sp je skvělej, ale mp je těžkej průměr.
    • Průměr?....no nevím.
  • Na co nove popravy, kdyz je tam CENZURA!?!?!?!? A vubec proc to hrat (mp), kdyz je tam CENZURA!?!?!? Kakat na to.
    • Miserius
      Prosimte, cenzura je tam jen ze jim v multaku neurves koncetiny od tela... Jestli to te odradi od hrani tak jdi spis do ustavu nebo k psychiatrovi
  • kdyz vysel doom a lidi breceli ze brutalita ve hrach bla bla... to nebylo jeste nic. Tohle je uz u mne za hranici. Za hranici debility. zakazat takovy nasili rikam ja. tyhle hry hrajou povetsinou vypatlany teenegari, nikdo jinej.
    • Tak to nehraj! Já tomu opravdu nerozumím proč vy moralisti neustále musíte zakazovat lidem jejich zábavu!? Mě třeba brutalita a naturalističnost ve hře baví. Dokonce si myslím, že by to mělo být častěji protože nic ti neznechutí násilí tak, jako když vidíš jaké to má důsledky. Naopak si myslím, že je hoší když se násili ve hře ignoruje a ty pak střílíš panáky bez jakéhokoliv vizuálního feedbacku. To z tebe dělá potom vypatlaného člověka kterému nemusí dojít, že když vystřelí v reálu tak to bude mít nějaké následky.
    • Myslim, ze brutalni hry hraje i nekdo, kdo neni vypatlanej. A ani teenager. Miluju FATALITY v MK a brutalitu ve hrach. A je me 30 let kamo. Kdyz na to nemas koule, tak hraj The Sims, nikdo te nenuti hrat GORE hry. A mlet perly typu ,,to se me nelibi a tak bych to zakazal´´ no lol.
  • Já brutalitu mám rád, nevim proč si redaktoři mysli ( a pořád nám to vnucují), že brutalita = špatná hra, zlo, degradace intelektu atd
    • LOL, mal by si si prečítať článok o hatred od cíťu šéfredaktora, sa nasmeješ.
      • Jack1947
        Zlý hra, nahota je zlá a přehnaná brutalita taky no... kytičkovic slunečnicová planeta jsme - bububu. *14* *15* *12* "Není tu nák teplo?ů he :-D *15* *2* (je to sranda nic víc takto tak i berte).
        • PetZ pro všecny. V příštím CoD budeme střílet jen Airsoftkama a Paintballkama.
          • Jack1947
            Moc násilné, chceto kytičky... a barevný deštík místo krve duhu... *2*
  • Výborné dlc, čo ma najviac štve, že aj ps4 verzia multiplayeru je cenzurovaná....vďaka nemeckí fašisti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit