Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bmarg
    Přijde mi to stejný jako Team Fortress, jen s jinýma skinama a prostředím! Klobouk dolu, že dokážou vydat takovou hru a ještě za ní chtít peníze :-D
  • Pete.palis
    4vs4...jak jsem psal již minule...opravdu zábavné..... *6*
  • XXDarthVaderXX
    Co to je? *11*
  • Me NOLF hodne chybi a spolu s Dues exem 1 to byly tyto dva dily mistrovskym kouskem akce dialogu vtipu ruznorode prostredi a libive grafiky melo to proste bondovsky svih ale kdo nezahral nepochopi
  • Nejraději bych viděl třetí pokračování NOLF a mé srdcovky LIttle Big Adventure, která ale nemá se studiem Monolith nic společného.

    http://www.1up.cz
  • Na tohle se docela tesim. Take bych radsi, kdyby Monolith delal NOLF3, ale po FEAR2 jsem osobne docela rad, ze se alespon vraceji k humoru, ktery oni proste umi. At uz slo o tech nekolik malo hlasek z Blood 2, nebo humorem nabite oba dily NOLF.
  • haha sem to nepatri.. ale duke je leaknutej.. a hadajte na co na konzole.. a pak ze se krade na pc :)))
    • to by ses divil uz pred 4 dnama meli duka v rustine na PC na jednom nejmenovanem webu ;)
      • Jazz
        ano jasne, a i kdyby tak clone DVD a rozjedes ho snad ?
        Shitzolove verze ano
        • nevim an co narazis ja si to nestahuju jen mu rikam ze na pc uz to taky jde sehnat ale v rustine a clone dvd snad jde rozjet normalne v deamonu nebo virtual clone driveru ne? jeslti si to myslel jinak promin ja se v tom tolik neviznam nejsem pirat
          • Jazz
            J, ale co s tim pak ?
            Nemas crack
  • No jako odreagovacka by to mohla byt docela dobra sranda *1* ale ARKHAM CITY očekávám teda mnohem víc!! *5*
    • Jazz
      Arkham City bude pecka
  • NonSuch
    no je mi smutno ze monolith ztraci cas s takovou kravinou kdyz by mohl delat dalsi nolf :/
  • El-Bravo
    no batman a fps žánr my jaksi nejdou dohromady....
    • Batman to primo neni, jen nejaka strilecka, kde se vsichni oblikaji jako batman postavy.
    • Urug
      jo jo taková strategie by se na to hodila daleko víc...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit