Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BLADIA-AMNESIA
    Ta hra je urcite zas nafoukla bublina ktera se hraje sama jak pro retardy.
    • jn je to tak jednoduchý, že ty bys to ani nezvládl
    • Hanzales
      Naopak. Čim lépe ji budeš hrát, tím lepší hru v tomto případě dostaneš ;o) Mně ta hra zatím nadchla neboť je to všechno namixované fakt parádně. Chvílema mám opravdu tu hubu otevřenou (jak se píše v recenzi).
    • cocot
    • Dej si SWtOR a nedržkuj.
      • hhh
  • Spíš škoda, že se v demu nemůžeme projet autem. Po tom co tu většina nadává na jízdní model jsem si to chtěl vyzkoušet. Ale souboje a přestřelky jsou záživný.

    EDIT: Zahrál jsem si PS3 i PC demo a na gamepadu se to hraje rozhodně líp.
    • Ten jízdní model není zas tak hroznej jak se řiká, přesněji .. je to brutálně arkádový pár chybiček to má ale jezdí se s tim parádně
  • B.o.b
    Škoda, že tak kártký. *9*
  • 8/10 a pak ti cpou demo...
  • BoB.2
    DEMO mě moc nepřesvědčilo.
    • ono je v angličtině co?...
      • :D
      • Mi neříkejte, že se tu nefixluje s karmou...
        • Hanzales
          Na karmu nešahat. Při špatné manipulaci může dojít k úniku plynu!
          • Jack1947
            Unik plynu = u starejch vede k otrave a to ve vetsine pripadech vede k jiste smrti *16*
      • *15* *15*
      • *15*
  • No ten jízní model je opravdu šílenej
    • Ten jizdni model neni spatny.jen to kazi ta kamera.ale kdyz pri jezdeni nehybes s mysi krome strileni tak je to v poho.
    • Pete.palis
      tak něco snad opraví patchem:)
    • A ta blazniva kamera tomu taky moc neprida
  • Caincz
    Potvrzuji, že demo na PS3 i X360 je k dispozici už od rána, dal jsem stahovat těsně před odchodem do práce, těšim se na večer, až to prubnu :)
    • Wyder
      Na Xku i PS3 bylo demo uz vcera ;-).
      • Caincz
        Ajo, on už je čtvrtek viď :D
        • PS3 demo (nevim jak ostatni) je jen nejaka koridorova mlaticka, ani nejsi ve meste (jen maly trh...odejdes 5m od trhu a restart) a jen mlaceni a troska strileni...na wannabe GTA blbe zvolene demo *7*
  • Wyder
    Pro pripadne nadsene stahovace je treba dodat, ze to 2 GB demo obsahuje tak 15-20 minut hry... :)
    • FeebeEWN
      to je normálka. člověk může být rád vůbec za to, že nějaké demo je
      • Wyder
        Jasne, to nebyla kritika, ja jsem si to rad vyzkousel i tak.

        Jen aby nekdo neocekaval neco delsiho. To, ze je dneska demo veci, kterou musime chvalit a byt za ni radi, je ale smutna realita. Pamatuju dobu, kdy to byl standard vydavany jeste pred vlasnim launchem v obchodech.
    • No ale stejne klobouk dolu, ze jsou tak slusni a daji demo. To je dnes, bohuzel, opravdu vzacnost.
    • Joo je to opravdu jen ukázka :))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit