Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nebojte se hoši 25 unora vyjde na pc i na skurvene konzole *1*
  • mam to na steamu a hd by se mi libilo - treba toho staryho patchnou pozdeji zdarma.. :D
  • Super! Abe je můj oblíbenec:-)
    • Můj taky,ale po tom,co předvedli s Oddboxem,jsem v očekávání opatrnější!!!Mimochodem,dnes se mi zdálo,že jsem si koupil ICO collection-no ale bohužel jsem se probudil *2*
  • Treba se jednou PS3kari dockaj predelani Uncharted a dalsich AA her do opravdove HD grafiky tedy 1920x1080 *1*
  • GuruSerpent
    Jeden dotaz...Bude to na PC nebo Xbox ?Každopádně se těším jak svině *4*
    • Co jsem z článku pochopil tak se remake chystá jen na PS3 a XBLA na PC nikoliv, bohužel *9*
  • úplně by mi stačilo, kdyby to buď vydali pro iPhone nebo udělali jen verzi s vyšším rozlišením bez předělání do 3d. Nemám rád remaky do 3d
  • tesim sa
  • oin.odin
    ano z HD abe-kuna som nadšení ale v poslednej dobe čim ďalej tím viac túžim po HD neverhood-ovy
    • oin.odin
      a ešte niečo je vtipne ako pôvodný Stranger's Wrath nemal problémy prejesť schvaľovaním na xbox ale x360 už iná kava ... hmm MS zdvíha laťku ... a to je len dobre (i keď tých mrkvákou strašne nemám rad)
  • Konečně klasický Abe pro Xbox. Díky za pozitivní zprávu *3*
  • Tedy osobně doufám, že si jenom chtějí vyzkoušet, jestli to bude fungovat, a pak udělají i něco nového. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit