Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestliz digitalni distribuce umoznuje snizit naklady o osmdesat procent, proc jsou hry digitalne distribuovane casto drazsi, nez retail? Viz cena novinek na steamu, treba. To na tom digitalni distributori asi dost rejzuji, protoze valve ma udajne stejne distribucni ceny, jako retailovi distributori.
    • A to si pocul kde, pokial viem tak jedine cislo co padlo, bolo ze cez steam ma distributor 70% z ceny. Ceny digitalu su pri release umele vysoko, je za tym tlak stale vacsinoveho retailu, ktory si to presadil. Staci vidiet , ake su ceny len digitalne distribuovanych hier, bez krabicovej gule na nohe.
      • Nemusi platit ve vsech pripadech, ale docela casto se stava, ze to tak opravdu je a staci se podivat na ruzne hry, kdy treba vychazi na Steamu za 800 a v kamennem obchode na 400 ci mene. A pokud nemaji danou hru v akci, tak se ne vzdy vyplati poridit digitalne.
        • souhlas, za poslední dobu jsem se stím setkal tak po třetí za měsíc, že je cena digitální verze dražší než normálně
          • Whoossain
            Co je na tom divnýho? Je to příplatek za luxus, že nemusíš při instalaci manipulovat s nosičem.
  • Hm to je fakt přínos, když chci krabicovku kompletní hry (=všechny DLC, které dřív nebyly) tak musím čekat dlouho na GOTY, Oddworld mají na gog
  • Odulin
    .."Hello, follow me, ok , *fart*"...
    • fóra začínají být podobnými vtípky už přesycená...
    • deridon
      hi hi hi
      • Uff
  • rami.cz
    Vlastnim to na steamu a jsem veliec rad, ze to mam jak na PC, tak na PSX. Na svoji dobu ta hra byla dokonola!!! Abe rulez
    • Hry nejsou tvoje.Kupuješ si licenci.Můžeš dostat ban ze dne na den a stěžovat si můžeš jak chceš.
      • rami.cz
        no jo, rejpalu se nikdo nikdy nikde nezbavi :D Dobre, vlastnim licenci na steamu :D Staci vam to? :D
        • No jo, hnidopišství je sport a tady se hraje první liga, nic si z toho nedělej :D
    • Menorri
      "Vlastním to na Steamu"..... *1* *1* něco takového už jsem dlouho neviděl....hráči už dávno hry nevlastní..... *10* .....hra samozřejmě skvělá a připomínající staré dobré časy kdy se hry opravdu vlastnily.... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit