Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Další článek, který má něco společnýho s CoD a hned je tady kotel komentářů o hovně. No jo, když mě ta hra nezajímá mě, tak nikoho.
    • Inquisitor
      No to viš, to je teď v módě hanit CoD a vynášet do nebe Battlefield. Ovčani no.
      poznámka: Nehraju ani jedno, naposledi jsem v mulťáku hrál CoD 1 a 2.
  • Tak nevím, koho to bude tlačit...když tu je jistý Battlelog s jistou jinou hrou. Call of Duty pro mě vždycky bylo o dechberoucím příběhu v singlu *5*
    • Ataker
      Ale ty codka už nejsou ani o tom singlu :/ nikdy to nebude takové jaké to bylo... spíš naopak bude to stále horší a horší.
      • Pro mě nejlepší CoD stejně byla jednička, United Offensive a dvojka. Modern Warfare I bylo fajn díky změně enginu a posun z WWII do současnosti, ale dohrát to za 4 slovy ČTYŘI hodiny na nejvyšší obtížnost? Děkuji nee. Tenhle trend není pro mě... a hele! Právě se mi ze steamu dostáhl Zaklínač 2... takže sbohem *15*!
        • No ono ani ten Zaklínač 2 nebyl tak dlouhej aneb 40 hodin=12 hodin.
  • Spades
    alterIWnet 2.0 to stejnak pořeší lépe :D
    • Jestli teda o to budou mít lidi zájem a nedopadne to jak alterOps o kterej nikdo neměl zájem tak ho zrušili.
      • Njn ta hra je tak hrozna ze to nikdo nechce ani zadarmo...
  • Tak tenhle krok docela chápu ! :-)
  • Zítra 500 haterských komentářů od 10 lidí totálně o houně.
  • Nech sa to odlozi kludne aj o tisic rokov, mne to chybat nebude.
  • *1*
  • genki.sudo
    Očakávaná ? Len pre zaujímavosť, nájde sa tu medzi ľudmi niekto, kto to očakáva ? Nehanbite sa napísať, čisto zo zvedavosti :-)
    • ... Nevím tedy kdo může očekávat něco, za co bude muset platit... A DLC zdarma? Když budu za tohle platit, tak ty DLC zdarma moc nebudou že? Aby se to vyplatilo, musely by vycházet objeden měsíc, aby se to vůbec vyplatilo... jo, jo... za všechno se holt dnes platí. Alespoň ten hajzlpapír, kdyby byl zadara *15*.
      • vsak packy s novyma mapama a mody budou kazdy mesic pro placene ucty a kazdy 3 mesice pro normal ucty...mazec rozhodne sem pro cod elite a Steam nez dmnti Origin konkurence....
      • Možná se budeš divit, ale i ten hajzlpapír musí někdo vyrobit, zabalit, rozeslat do obchodů a tam ho prodávat *5*
    • Vzhledem k tomu, že je to cílený hlavně na konzolisty (ty klání, "pro" videa, návody, co PCčkáři mají za 5 sekund najity na googlu atd) to kupovat nebudu. Jedinej přínos jsou ty DLC, ale to si radši počkám co to bude zač, takhle naslepo to kupovat nebudu...
    • Ja si hru koupim, toto si platit nebudu. Pro nektere klany by to mohlo mit urcity prinos. Nektere jedince to muze i lakat z duvodu DLC "zdarma".
    • Kazdopadne jdu do toho uz kvuli tomu ze jsem adminem sveho klanu. Ten litr me neutrhne. Navic DLC zdarma takze tady neni co resit
      • Hrajeme jedine na PC
      • genki.sudo
        Jj, také niečo som chcel počuť.. Ešte by som sa opýtal na akej platforme hrávate.. (?)
    • heh co to vlastně je? xD
  • To mě opravdu nemrzí u téhle hry... *2*
    • mne taky ne, rad si pockam na dokolany system statistik. Aspon to bude neco jinyho nez co predvedla EA s Originem, ktery stoji uplne za h*vno....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit