Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uprimnemusim rict ze tahle vecicka je nadcasova vec, coznikdo necekal vcetne microsotu, minority report se stalo skutecnosti v roce 2010
  • Tak teď mi prosím vysvětlete proč by ME 3 na PC s Kinectem nemělo podporovat to rozpoznávání řeči a další věci co jsou slibený na xko ?? Dyť si tím MS jen pomůže, protože si Kinect koupí i pár PCkářů
    • Spades
      Což je blbé, protože tím pádem to nepůjde přes regulérní mikrák :/
      Doufám, že to kdyžtak půjde nějak osrat...
      • To jsi špatně pochopil, ono nejde o mikrofón, to není záležitost hardwaru, ale toho API, tu technologii rozpoznání řeči nevymyslel Bioware, ale Microsoft a Bioware ji jen využil ve hře. Jistě, určitě by šlo tuto technologii vykrást a aplikovat ji na běžný mikrofon, ale to už je úkol pro partu nějakých nadšenců za hranicí zákona, né pro Bioware.
  • chtělo by už pořádnou podporu na PC, nějaký ty taneční hry, to bych se chtěl zkusit...jinak Kinect se dá k PC připojit normálně přes USB?
    • ne musíš přes scart
  • Odulin
    "..kteří mají doma Kinect a neví, co s ním"... jj, tak do týhle skupiny určitě patřim a jsem za tuhle zprávu moc rád, protože mi alespoň svitla naděje, že ho ještě někdy zapnu:))
    • posila
      Mne bylo lito, ze mi tady jen tak lezi, tak jsem ho pujcil bratrankovi :D. Ale uz je mozna na case, abych si ho vyzvedl zpatky :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit