Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Já jsem světu Warcraftu zůstal věrný pouze v rámci RTS žánru a knih:)WoW mě nikdy nelákalo. Ale díky němu zde máme svět MMO takový, jaký je teď.
  • Ellendway:Jo tak mi ukaz.kde je psano,ze Rift Aion Sw zdola wow ?
    Za 1 mozna se to septalo tak u Aion star wars snizil hranici o mega dve a Rift ten si na nic nehral
    A gw2 ? Tesim se a jsem si jist,ze urcite neprekona v poctu lidi,co to budou mit,ale mne je to fuk
    Hlavní je,že to bude a nebudu muset platit poplatky :)
    • Ellendway
      Psáno ≠ řečeno.
  • kostejnesmrtelny
    K těm HC instancím v 4.0.1 - nemyslím si, že skutečnost, že byly relativně těžký by byla mínus sama o sobě. Myslím, že jádro problému spočívalo v tom, že

    1) se do nich chodilo přes LFG tool, kterej je na jednu stranu hodně užitečnej a na druhou stranu strašný zlo. LFG / LFR je naprosto nepoužitelnej, pokud je potřeba zdolat i jen naprosto jednoduchou překážku. Viz první boss ve Stonecore; jenom na něm se stihlo protočit klidně deset hráčů.

    2) byly DLOUHÝ. Grim Batol v začátcích byl klidně na hodinu.

    3)zároveň to byla jediná cesta, jak se dostat k vstupnímu gearu do raidů, takže chodit ty instance jsi prostě MUSEL.

    IMO by bývalo stačilo některý instance zkrátit, přesunout část equipovací zátěže na ramena řemeslníků (crafťáků, chcete-li) a zvednout odměnu ve VP za zaběhnutej heroic. Je to škoda, protože ty instance byly krásně udělaný, mechaniky bossů zajímavý a výzva (pokud šel člověk s guildovní skupinkou) tak akorát, ale kombinace těhlech tří problémů to bohužel spolehlivě zabila *7*
    • Danny_TheSavior_Vavra
      Wut?
    • jindra.veliky
      nerd *11*
      • kostejnesmrtelny
        Jindříšku, zrovna od tebe mě tohle označení fakt bolí *14*
        Taková široce uznávaná osobnost si o mě myslí že jsem nerd. Fňuk.
  • Ve vanille MC AQ atd. BC pouze karazhan. Wotlk asi vse, nejvic Ulduar (dle me nejlepsi raid co kdy byl).
    V Cata jsem byl na tech dvou prvnich raidech a nepamatuju si jmeno ani jednoho bosse. HC byly naprosto o nicem. Itemy - cloth/leather/... vsechny stejny staty (cisla). Kdyz se sel raid, vedel jsem ze mi padne presne to co mam, jen o 15 vic na kazdym statu. Strasne vzrusujici. Takze tot k mojemu pohledu na kvalitu pve v Cata.
  • MidnighT91
    Wowkaři ztřeste se, Guild Wars 2 přichází...
    • sankuri
      Jsem sice fanboy GW2 ale jen at si ty ubrecene trinactky u wowka pekne zustanou takovou komunitu tam vazne nepotrebujem:-)
    • Ringwraith
      Myslím, že jediný čeho se WoWkaři bojí je sám WoW. Ten se totiž časem zabije sám. Nebo pomalu umře. Přece jen nemůže vydržet věčně.

      A mimo téma, ale v rámci MMO: Zrovna jsem usóloval obrovskýho bosse v TEře. Trvalo mi to asi půl hodiny a tak mám velkou radost, že to vyšlo. Odpusťte, že to sem cpu, ale chcu se o to podělit. *3*
    • MrSanta
      Proč by se měl hráč jedné hry bát příchodu jiné hry?
      • Danny_TheSavior_Vavra
        Že se na WOW všichni vykašlou, odejdou a on nebude mít nikoho, s kým se virtuálně pseudosocializovat...
    • Ellendway
      To se říkalo u Riftu, SWTOR, AIONu... jsem zcela klidný ;)
  • Ataker
    world of warcraft jsem hrával hodně dlouho, ale pak mě to přestalo bavit a cata mě navnadil do toho znova... staré dobré lokace překopané do nového to se jim povedlo.
    • Asharak
      Já jak se vracel k WOW tak jsem taky přišel na cata, ale ke vší smůle sem hrál na offiku free 20lvl ale díky pingu mě to přešlo *13*
  • Takže ta tolik požadovaná diskuze je tady. Jsem vážně zvědav, jak bude vypadat a jak dlouho to vydrží, než bude kvůli "kvalitě" komentářů zase muset být uzavřena......
    • Vrook
      lol
    • Prdel!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit