Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • koupil jsem kvůli kurýrovi do Doty, tak si to holt zahraju, když už k němu byla přibalená i ta hra *4*
    • vyzkoušeno, z blikání obrazu mě bolí oči, ovládání hrozné, všechny postavy mluví jako dem*nti a celé je to až moc pokémoní

      4/10 max
  • bukrr
    Okami jsem nikdy nehrál a z textu mi to přijde jako slušná 6-7. Má to kromě stylizace nějaké plusové bodíky? V recenzi je na remaster spíše napliváno *15*
    • Kromě božího zpracování a unikátních herních mechanik Okami exceluje v Humoru a Hudbě. A to způsobem co jinde nenajdeš.
    • Unikátní způsob "kouzlení", výborná stylizace a dobrý level design. Pro představu je hra asi nejpodobnější The Legend of Zelda: Twilight Princess.
    • Byl by to výbornej film. Hra nic moc, remaster špatnej a PC port extrémně špatnej, takže metacritic 9/10 klasika.
      • každej japonec, kterej nehlasoval nebo tomu nedal 10/10 musel spáchat harakiri, jinak si to těžko vysvětlit
        • TheGGG
          něco jako hry od blizzardu a západní neckbeardi... *3*
          • ještě jsem nerhál hru od Blizzardu, co by mě nebavila, to bohužel o jap produkci říct nemohu
            • Protože nejseš správnej hipster, neckbeard a sluníčkář jako GGG... :D
          • Jack1947
            Můžeš mi vysvětlit smyslet té "nadávky neckbeardi ? jestli teda víš co to znamená.
            Používáš to totiž každou chvíly.
  • MickeyMutant
    Japonci vlky vyhubili už koncem 19. století, takže dneska si je musí kreslit, aby jim v pohádkách pomohli chránit přírodu a vracet zemi jaro.

    Hlazení tehdy prováděli najatí lovci používající střelné zbraně, ale hlavně strychninové návnady, které způsobovaly opakované sílící křeče, zástavy dechu a pomalé udušení při plném vědomí zvířete. Lovci po nastražení návnad obcházeli okolní obce a přibíjeli na dveře varování před konzumací masa uhynulých vlků, po kterém by vesničané nebyli schopni práce na rýžových polích a v nejtěžších případech museli být utraceni bez náhrady pro majitele rýžové vesnice.
    • MickeyMutant
      #OkamiHD #vlk #Japonci #strychnin #atomovabomba #Gook #LovVelryb
    • Mart9
      Tu atomovku měli za tohle.
      • Tak urcite, Americani by nidky strychnin na vlky nepouzili. Nikdy !
        • +1 za sarkasmus.
        • paradoxně právě američan přišel s tím, používat na vlky strychnin
        • a taky by Američani nikdy nemasarovali velryby.. jo počkej, oni s tim amíci vlastně přestali už něky před sto lety
      • Jack1947
        Mimojiné... možná...
    • gooks gonna gook

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit