Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Já jsem spíše zvědavej na DLC jestli budou drsnější (executioner z 1dílu) nebo naopak daj zas přednost stealtrhu ráád bych si zahrál za nějakého bose... to by byl nářez! *5* *12*
  • residentevilfans
    Dvojka je spis takovej thriller. Vic mi to pripominalo resident evil 4 a bylo to o hodne mene japonsky nez jednicka. Ta linearita tomu slusela lepe.
    • CRYPT
      Japonci umi <3
  • CRYPT
    No.... 1cku jsem preletel jednim dechem, ta byla vynikajici, ta atmosfera byla fakt narez a odvazil jsem se jen parkrat hrat pri uplne tme se sluchatky. Vetsinu casu jsem stravil ve tme, ale bez sluchatek. U 2ky jsem se lekl - ne bal, snad jen 2x? 2ka nebyla spatna co se tyce pribehu, ale ta horrorova atmosfera rozhodne nedosahovala ani v nejmensim skvele 1cky. A uprimne neverim, ze by pohled z prvni osoby to nejak vylepsil. Btw 2ku jsem ani jednou nedohral, poprve jsem se dostal do 13te kapitoly a rekl jsem si dost a podruhe jsem to dotahl nekam jen do 5te. Proste 2ka neni ono
    • TheGGG
      to spíš svědčí o herní vyhořelosti, když někdo není schopen dohrát hru co je na 15 hodin, hru bych z toho nevinil, ta je super. Mnohem lepší než odpad RE 7
      • Na RE 7 mi nešhej.Jedna z nejlepších her roku a to i díky tomu,že byla z pohledu první osoby.
        • TheGGG
          ne je to sra*ka co nemá s duchem a stylem serie nic společného... nudný šedý redneck rampage horor s trapnými postavami a dějem a monstry... děs a bída... RIP resident evil, pokud se tohoto stylu budou držet
          • Jack1947
            Ty si to ani nedohrál ne ? ( čekám zatím na Gold edition až proloměj) myslím že to je oproti Resi6 hnusu solidní návrat takže osd Resi8 už neočekávám nic menšího...
            • Jack1947
              Not a hero já právě ten chris a ten virus to nebyla Umbrella? ale nevadí... prostě se ti to nelíbilo ale musíš to takhle shazovat zbytečně. Jo bylo to jiné ale mě to bavilo byl to horor aspon.

              Přčestan už používat to slovo Cringe akorát tě to zbytečně sráží ještě mnohem hloubějc než si v očích čtenářů.
            • TheGGG
              ta trapná zmínka o umbrele a chris co nevypadá jako chris to fakt za navázání na univerzum nepovažuji... možná si ještě zahraji not a hero, abych alespoň nějakou známou postavu zažil...
              BTW: hrál jsem remastery RE0 a 1, stařičký RE 2 a 3 a poté RE 4 a 5 a 6 a 7 + operation RC a revelations 1 a 2... RE7 nemá s lore a univerzem nic společného, absolutně se vytratila ta japonská přestřelenost a nahradil to murikánský redneck horor cringe fest ala ash vs evil dead trapárna
            • Jack1947
              Takže nedohrál a mě to bavilo potom co jsem to zdrtil když sem to nehrál... kolikrát je lepší si zahrát a udělat si úsudek sám než jen číst bláboly dětí...

              Prostě mě to dostalo a na konci skoro odrovnalo... málo která hra mě nechá přikovaného k mintoru na tolik hodin. Tady nejde o lore jen trochu klišé stereotypní ( na oko) příběh.

              Resi 6 byla generická střílečka aspn za Chrise, což lituju že jsem za něj hrál a zkazil si možná hru ale víckrát jsem to už hrát nechtěl. Já vlastně hrál jen Resident4 na PS2 ( púotom pc HD verzi a nedohrál ani jedno) Resident evil5 a pak 6 Racoon city a pak až 7. Nemáš rád japonské hry ale nemusíš kvůli tomu hned šílet. ( Jinak pokud to bylo aspon tak dobré proč myslíš že si dali takovou dlouhou pauzu - ?? ha asi to komerčně moc nedopadlo) Jo ještě Relevations 1,2 to bylo ještě možná lepší nevím.

              Reisdent evil 7byl prostě plnohodnotný návrat séírie tam kam patří... ale ne takovej extrém jako byl tehdy Resident evil 1

              Možná si Resident evil 6 dám znovu na pc - uvidíme.
            • TheGGG
              RE6 alespoň měl postavy a monstra z lore, ne absolutně trapnou vidláckou rodinu a nudnýho šaška co hledá gf... a přestřelená japonská stylizace a přístup byly už v RE1, RE 7 byl generická nuda.
    • Ano, dvojka je méně horor a spíš jen další akční hra se zombíky. Bohužel je jich už ve hrách nějak moc a i to ubírá na atmosféře a zábavnosti pro toho, kdo už tím jako já začíná být přesycen. EW2 není zas tak špatná hra, ale taky jsem jí zatím nedohrál, nějak chybí motivace.
      • TheGGG
        ve hře žádní zombíci nejsou, nesleduješ příběh?
        • To je jen formální věc, velká část nepřátel tak působí.
          • TheGGG
            velkou částí myslíš ty nejřadovější? a příběh je věc důležitá ne formální, nežijeme v zdegenerované době let 90s kdy se hry vystačily s pew pew braindead akcí
            • TheGGG
              no to jsi asi hrál CoD a BF jen na YT, protože umřít tam můžeš a na tom kolik zabiješ nepřátel záleží... holt anonymek v bublině co neví o čem plácá... a skripty jsou v každé hře, prober se, FPS ala CoD vyjde jedno do roka a pseudo-HC retroníci z toho mají záchvat *1*
            • Zato dnes stačí, když ti hra říká, kam jít a co dělat. Ideálně, když se hra dohraje sama ze tebe (např. CoD nebo BF - kde stačí jen jít dopředu a spustit další skript, je jedno, kolik zabijete nepřátel, na akcích hráče nezáleží) a kde nemůžeš umřít. Jedině tak prodáš spoustu milionů kusů. Holt nezdegenerovaná doba, kde mají Bieber videa miliardy views.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit