Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je fakt sranda, že ke hře s názvem MIRANDA má předkampaň reklama od Fanty... takže máme příště očekávat hru s názvem 7UP? :D

    Jooo, připomíná mi to tu dobu - kdy se všechno sr.lo do 3D, a všechno to vypadalo tak špatně, protože nikdo neuměl udělat víc jak základní tvary, včetně toho jak ty 32MB grafiky řvaly :D
  • hmm tak jsem se těšil že bude nějaké zajmavé RTS a když jich je poslední dobou pomálu ale todle vypadá jako by to běželo ne enginu Springu :( a ještě ho osekali motorovou pilou :(((
  • Jako jo, zůstal jsem nad tou grafikou čumět s otevřenou hubou...
  • Vypadá to hůře jak plivanec na zemi. To by vlastně ani nebyl problém, ale když chci něco prodat lidem, měl bych to taky dobře prezentovat. Nevadí mi, když nejsou hry po vizuální stránce úplně top. Kvalita se může nahnat na komplexnosti, originalitě aj. Příkladem budiž třeba Kerbal Space Program, který vypadá hrozně, ale je to dobrá a zajímavá hra s výbornou hratelností, byť je jen pro omezenou skupinu hráčů.

    Tahle hra nevypadá graficky dobře, přesto udělali video, kde se ukazuje jen ta grafika a je tam jen jakýsi posun jednotek a výbuchy. Video vypadá blbě, textury a efekty jsou hnusné a hráči to řekne jen to, že chce někdo vydat blbě vypadající hru. Místo toho měli natočit autora, jak povídá zapáleně o své hře, zdůrazňuje svou zkušenost v dělání her a prezentuje stručně a jasně herní prvky i s ukázkou. Nebudu přeci něco prezentovat ukázáním slabin, no ne?

    Amatéři... Dobře to dělali třeba Warhorse. Tak má vypadat prezentace early acces hry. Nebo se mi moc líbila prezentace od vedoucího tvůrce For Honor.
    • KSP kdyz vyletis na obeznou drahu a poprve uvidis vychod slunce nad Kerbinem je jedna z nejkrasnejsich her vubec (zvlast s modem na mraky ktery ty flakaci tam nejsou porad schopny implementovat :D).
  • 7 nebo 17 let?
    Vypadá to hnusně.
    Settlers 2 FTW!
  • hnus hnus hnus
    grafika není všechno
    omalovánky jsou pro děti
    ale tohle je hnus hnus hnus
  • Tak ale toto je slušnej kentus *8*
    To vypadá jako 23 let starej "Robinson's Requiem". Mimochodem, proč tu na games.cz není zmínka o takový skvělý hře, ale píše se o něčem, co vypadá jak z devadesátek.
  • CRYPT
    To davaj zadarmo klic pribalanej k cokolade a vleze se to na disketu ne? Co to proboha je? Fuj
  • No, ono by to nemuselo být tak špatné, nabouchat grafiku snad dokážou, aby se grafikomilové mohli uklidnit, a jestli z toho nebude těžké pay to win, je tu skoro nekonečně možností co dělat. Otázka je, co že to vlastně bude, protože zatím je tvůrce tajemný jak hrady v Karpatech....
  • Kompost
    tych 7 rokov vyvoja je vidiet...
    ...len nie v tom dobrom
    • no, právě že to vidět není. Ani vtom zlom
    • BoB.2
      7 let to je překlep.
      • přesně. to mělo bejt 17. a i v roce 2000 by to vypadalo hnusně

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit