Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A proč to vypadá jako battlefield 1942? Je proboha rok 2016....
  • Radši si zahraju Blacklight :P
  • Lukass
    Hackeri tu hru totalne znicili
    • RedEagle
      Keby bola toto diskusia o hre Counter Strike GO suhlasil by som s tebou, tam v každej jednej hre z 20 hračov je 6 -7 cheaterov ale v Heroes and generals som sa za rok aj pol stretol doteraz len s asi tak troma cheatermi a aj to všetci mali len cheat že nepriatelskych vojakov videli na mape rovnako ako svojich. Ale aim bot a ine cheaty s tym som sa nestretol v tej hre ešte.
  • Pozor máte tam překlep, není to free-to-play, ale pay-for-win..... *7*
    • RedEagle
      Do tej hry som už vrazil asi tak 200 eur ale vždy som kupoval len skiny na zbrane a uniformy. Ostatne si všetko zaobstaráš normalnym hranim ked si to vyexpiš a odblokuje sa ti to čo je pomerne rychly proces vdaka mnohym boosterom.
  • Je Battlefield 1942 a vedla neho stoji tato hra. Tak je dobra.
  • No asi tak. Tuto hru jsem hrál cca 2,5 roku a před dvěma týdny nad ní zlomil hůl. Všechny řeči pay to win nejsou pravda. Hraním určitého typu zbraně si expíte skill a jakmile ho dosáhnete můžete si za kredity nebo za reálné peníze koupit lepší zbraň daného typu. Takže žádné "mám peníze koupím nej vybavení a jdu si pro kill". Zásadní ve hře jsou odznaky, které vám přidávají např. snížení rozptylu střelby, rychlejší přebijení atd. a ty se koupi nedají to se musí vyexpit. Chcete best tank ve hře ok není problém, ale nejdřív musíte skrz expy odemčít nižší typy a potom můžete koupit za herní měnu nebo reálné peníze. Takže žádné pay to win. Hra bohužel trpí neduhy jako: mizerná grafika, hrozný ping (když se na mapu jako první do fronty připojí hráč z asie tak se hra přesune na asijský server a že zbytek hráčů je z evropy systém nezajímá) a poslední otřesnou věcí jsou hekři. To je opravdová tragedie. Stačí jednoduchá úprava dx a všichni protihráči běhají po mapě jako rudé majáky a to nemluvím o různých radarech, auto-aim atd... Net je toho plný. Vývojáři s tím nic nedělají a do toho jejich systém reportování problémů neviděl slovo user friendly ani z vlaku včetně zpětné vazby tak schází úplně. Kdo se s těmito neduhy snadno srovná tak ho hra určitě bude bavit. Je to FTP ale vzhledem k tomu množství bitev které se na mapě odehrávají to ani jinak nejte. Prostě potřebujete tu hru zaplnit aby fungovala strategická část a kdyby za to chtěli peníze hned ze tartu tak v porovnání s jinými AAA tituly by zkončili na mizině. Jinak tato hra má fakt potenciál a ten mini tým Reto-moto se snaží byť mu vše trvá dlouho. Zkuste a sami uvidíte. Rozhodně se nebudete nudit mě to bavilo hooodně dlouho
  • OVERALL:
    Mixed (54,661 reviews)

    Nic extra
    • Tak ty recenze byly ještě z tý beta verze.
      • Ktera byla s kazdou dalsi verzi horsi a horsi ...
        • Tak jsem si to zahrál... Ta grafika je katastrofální. Navíc ani to pitomý vyhlazování tam není. Jen blbý FXAA a je to stejně zubatý. Menu mají pěkně vymakaný, ale ta grafika to totálně zazdívá.
          • Nevím, za co ty mínusy. Viděli jste to někdo v pohybu? Je to hrozná škoda, protože jinak to nebylo zlý.
  • jindra.veliky
    Vytvoříte si účet, za herní měnu si koupit jednu zbraň a jste v pr....nemáte dost zlaťáků na změnu teamu nebo čehokoliv...klasickej případ toho jak může p2w zničit hru
    • Do žádného letadla vás to nepustí pokud si ho asi za 500.000 nakoupíte a na to si jako pěšák nikdy nezískáte dost kreditů.Navíc nejsou hráči ani na jinou mapu než na jednu a to celý měsíc co to kontroluji...jsou to zloději a podvodníci celá tahle hra.
      Představte si,že nemáte ani možnost za nikoho hrát a pouze za pěšáka nic víc.

      HRA NENABÍZÍ ŽÁDNÉ MOŽNOSTI VÝBĚRU POVOLÁNÍ.Odzkoušeno na 2 účtech se stejným výsledkem hra je podvod na tahání peněz.
    • Není to P2W, to bys musel vedět, co to vůbec znamená, že? To že nemůžeš změnit tým není pravda. Můžeš, ale musíš si na to vydělat hraním. A ani změna týmu ti nepomůže když si lama.
    • Jack1947
      Takže open beta a dotáhli to tak akorát včase kdy už je to P2w ? bašta *5*
    • Chim
      Tak to jsi objevil nový světadíl. Tuším že Ameriku.
    • Tak to je dneska úplná normálka. Prostě ta hra není zadarmo, ale za prachy. Ten vývoj hry něco stál a je potřeba to zaplatit a ještě na tom vydělat.
  • RedEagle
    Podla mna najlepšia vojnova online hra. moja najhranejšia na steame a za rok aj pol mam v nej nahratych 1038 hodin.
    • Jo a to jsi asi nikdy neslyšel o skutečných hrách jako třeba red orchestra.Jinak bys tyhle hov.x.na nebaštil ani zadara. *3*
    • Hrál jsem, už nehraju. Nelíbili se mi mapy, nic co by se bohužel ani teď s posledním patchem změnilo, škoda, jinak samotná hra dobrá, to jo.
    • O tý hře jsem nikdy neslyšel, takže jdu sosat!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit