Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • K mému překvapení je Red River o mnoho lepší než DR. Ci se týče vylepšené grafiky a hratelnosti určitě. Kampaň je skvělá, intenzivní. Bavím se u níc více než u Army II a to už je co říct. Sice zpočátku jsem byl dost zmatený ale postupem času se mi to začalo líbit víc a víc :) A pokud jde o AI spolubojovníků, tak stačí jim dávat neustále nějaké povely a hned vědí co mají dělat, kam střílet a nepobíhají po bojišti tak zmateně, jako nějaké kachny na střelnici :D Takže.. aby vás hra začala bavit, musíte strávit hraním alespoň dvě hodiny.. a vyhnou se předsudkům ohledně prvního DR a tím klišé s Armou...
  • to čo je za odpad som sa tešil cely den na to , vyrobcovia su tak slepí že nevedia ake hry vyšli v zime a tato sračka je len pre zufalcov , tak toto nebudem hrať je to strata času *1*
  • Recenzujte PC verze, omg... *7*
  • Kokote (blbej nick pak to vypadá jako když nadávám) pořád jsem mám pocit chytřejší než ty (soudě dle tvého nicku a vystupování) ..

    Pro tvou informaci-Kapitán Eduard Havelka nebyl žádnej žabař,začínal v cizinecké legii a následně se dostal do francouzské armády kde byl v diplomatických službách..

    A jinak pan Generál Hruška nebyl žádnej řadovej voják který by si zkrášloval své příběhy,neměl to zapotřebí..On prostě byl jednou z těch slavnějších postav druhé světové války,prošel celou frontu z Buzulu až do Prahy.Jak jsem psal v armádě byla celá jeho rodina..
    .A mimo jiné napsal i knihu-své paměti..Takže s tvým dědou pravděpodobně srovnávat nelze..A stejně nechápu jak můžeš vědět kdy si tvůj děda své historky vymýšlí a kdy ne..

    Btw-Dalailáma se nepíše Dalaljáma (pokud jsi to napsal schválně tak pro tvou informaci není to vtipné jen trapné)

    Tvrď si tedy co chceš ale o politice a hlavně historii toho vím už jen podle toho co jsi napsal za kraviny víc než ty..Také nejsem žádný učenec ale ty píšeš naprosto mimo.
    • nejak nechapu co ma tvuj dedula spolecneho s hrou Zaklinac, nechce se mi ty vase hadky cist tak mi asi unikla pointa proc tu vytahujes druhou svetovou a tvyho dedka
      • teda s flashpointem ne se zaklinacem
    • já se tu ale nebavím o nich, ale o tobě. A vyjme jejich jmen jsi nám moc kloudných informací neposkytl, spíše naopak. Celkem mě udivuje, jak někoho může rozčílit jedno špatné i, nebo zčeštilý název jako Dalaljáma, mně se líbí. Přitom nepociťuju potřeby rozčilovat se, když někdo dělá chyby.

      Tak o čem nám budeš vyprávět teď? Nějakou hezkou před spaním :-)
      • Eh.Jediný kdo se tu rozčiloval jsi ty (hned v prvním tvém příspěvku jsi napsal nadávku) Já sám jsem se vůbec nerozčílil,jen jsem ti psal že se mýlíš a jsi trapný..

        Tak jako tak ty jsi ten poslední kdo by měl právo kritizovat hodnotu mých příspěvků ..Informací jsem napsal mnohem více než ty (jejich jmény jsem jen podtrhoval že informace nemám jen tak od nějakého joudy) ,jediný co jsi dokázal napsat ty je několik větších či menších kravin a provokací.Ještě jsi se pokusil zamachrovat s tím že jsi udělal státnice z angličtiny což ti také nevyšlo a to je tak vše co jsi tu předvedl..


        Takže kokote jaké další výmluvy a vytáčky si vymyslíš příště?? :B

        BTW-Zčeštělý název Dalaljáma neexistuje..On se jmenuje Dalailáma,takže ten tvůj zčeštělý název je tak jako tak kravina..
        Už se tu s tebou nebudu hádat,už jen podle toho že ty se už chystáš spát..:B
  • No a ty jsi blbeček.Tvoje psaní je fakt děs..Pro tvou informaci i já sám jsem disgrafik a dislektik,ale pokud zvládáš angličtinu čímž jsi se chlubil tak by jsi měl zvládat i češtinu.

    Být tebou o ubožácích bych pomlčel.Ty sám jsi se tu snažil na začátku poučovat,tak zmlkni..
    • Mimochodem se to píše dysgrafik a dyslektik. *3*
      • tak to je to poslední, co mě pálí. zajímavé, jaké máte starosti :-) Všicí si můžete podat ruce a jít si zapálit dýmku míru :-).

        Přesvědčlili jste mě, čeština není má silná stránka a Vám dělá problém používat výrůstek na krku
        • Ty to musíš mít v životě hodně těžké jestli se ke každému chováš takhle. Máš asi spousty kamarádů na život a na smrt že ? Tebe mají lidi rádi když jen dokážeš rýpat a kritizovat a napravovat chyby druhých. Z tebe se stane protivnej dědek kterýmu ve stáří bude vadit že si děti hrajou pod tvým oknem. Ty jsi tak negativní. Ale je to jen pocit který na mě z tebe upadá.
    • Aby kokot nedopadl jako jedna paní Kačanová která taky byla za mlada hodně chytrá a ted se dokáže jen vytahovat jak úspěšná byla na škole a co všechno dokázala. Světovej zboží znalec. Kokot taky má prece státnici z Angličtiny :D http://www.youtube.com/watch?v=ZlWvQ3LB2hE&feature=related *1*
    • tak mi připomen čím, prosím :-)
      • Čím jsi chtěl poučovat??Hned první tvůj příspěvek kde jsi všechny označil za kokoty a psal o tom jak to bylo je jasné poučování..
    • Tohle je zase do diskuze pro kokota ale nějakým důvodem mě nefunguje to "vláknování" tak se omlouvám že se to cpe do nových zpráv..
      • no já se u učení alespon dobře bavim
  • No tak to že něco někdo zná neznamená že je všemocný tak nechápu proč to tam cpeš..
    Každopádně můj děda měl strýce který byl kapitánem v cizinecké legii a ještě měl známého Generála Hrušku který se svou rodinou (měl v armádě dva syny-jeden z nich byl Pluk.Hruška a dokonce svou manželku která také sloužila) a ten prošel celou východní frontu a prošel přes průsmyk Dukla se svou jednotkou..Takže mě věř že jsem poměrně informován o tom jak co kde vypadalo..
    óóó nevědomý...:)
    • Omlouvám se tohle mělo být níže v diskuzi (reakce na kokotovu zprávu) ale nějak se to postnulo mimo vlákno..
      • takže tebe taky zpracovali politruci a povedlo se jim to skrze třetí generaci. Ten důstojník (možná NKVD) musel být fakt machr

        O historii a politice víš asi tolik, co Dalaljáma o kvantový fyzice, tak se do toho nemíchej a neodválevej se na svý předky.

        Děda si taky užil za války svý a člověk ty jeho historky musí brát s rezervou a zdravim rozumem. Jeslti každýmu žereš všechno, co ti ti vyžvaní, tak moc chytrej asi taky nebudeš.
  • KIMCID
    prosím nesuďte hned špatně tohle je recenze na verzi pro xbox 360
  • pro M@ve:
    abys trosku procitl, takhle se siri tzv. demokracie. viz ted Lybie
    ekonomicti vrazi
    http://www.youtube.com/watch?v=CtMdmog1kfE&feature=related

    EU a USA dluží Libyi za dodávky ropy skoro 200 miliard dolarů. V roce 2012 skončí koncese velkých naftových společností, které mají právo na těžbu libyjské ropy. Kaddafí požaduje zaplacení dluhů, nebo chce uzavřít mezistátní smlouvy s jinými zeměmi a společnostmi. Z tohoto důvodu je Libye napadena.

    podivej taky na "americky sen" jak funguje financni system
    A mame tu zarodek vsech konfliktu.
    • Koukám, to sou zase konspirační teorie ala "jedna paní povídala" případně "plácnu něco na net ať sem zajímavej". Pokud USA a EU dohromady dluží Libyi jen 200 miliard dolarů, tak to je sakra málo. Pro tvoji informaci 200 miliard dolarů není ani třetina americkýho rozpočtu na obranu případně ani polovina toho, co USA každoročně platí za zdravotnictví - ve fiskálním roce 2010 např. rozpočet pro armádu činil 895 MILIARD dolarů, zdravotnictví 829, sociální sféra 565 atd. ... viz.

      http://www.usgovernmentspending.com/budget_current_gs.php?year=2010_2015&view=1&expand=30&expandC=&units=b&fy=fy11

      http://en.wikipedia.org/wiki/Military_budget_of_the_United_States

      Pokud se už rozhodnete plácat takovýhle sr*čky, tak u nich alespoň uveďte zdroj nebo pokud chcete bejt zajímavý, tak zkuste použít mozek a najít si na o tom alespoň základní informace.
    • Tohle chce vytesat.Ono to skoro vypadá jako že než vzniklo USA tak ve světě vládl mír a tolerance že národy neválčili za víru či bohatsví a celkově to tu byl ráj než přišly ti zlotřilí vrazy z Wall Streetu a z Pentagonu a nevyčarovaly korporace,peníze,teroristy,žoldáky atd.No ale můžeš být v klidu až padne USA tak a přijde nová supervelmoc tak se určitě lidem na blízkém východě odychne sice to naopak odnesou státy jako Japonsko,Tchaj-wan či Jižní Korea a dost možná i Evropa ale to tu budete házet z teplíčka vašeho domova silácký řeči místo toho aby jste si uvědomili že nebýt Ameriky tak tu možná ještě zvedáme pravice či budujeme socializmus a plníme plány na 120% nebo taky už tu 3x denně mlátíme hlavou o koberec
      • nesmíme zapomenout na americkýho brouka, co nám žral brambory!
        • smejki
          bramboračku si rozvracet nedáme!!
    • to je zajimavy, jen jestli je to pravda
    • :-D ... jak to bylo v Pelíškách... "Víš snad kdo to jsou Beatles? Hov** víš" :-D

      Ale mohli byste psát scénáře pro takový hry, jako je Deus Ex ;-)
      • ja bych se tomu zas tak nedivil kdyby to byla pravda, stačí si procist politicke kauzy ktere jsou treba v cechach nebo i na slovensku. Jakou hru hraji ti lide. je to skoro jako politicky triler. Tak bych se nedivil kdyby lide kteri maji jeste vetsi moc, hrali jeste vyssi hry
  • dobre sa cita aj som sa nasmial ... Danovy V. davam 9.5/10
  • Nezrecenzovat v tomhle titule kooperativní kampaň, to je podobne jako psat recenzi singleplayeru Battlefiel - nikoho to nezajima. Taky jste mohl zminit ze tam neni klasicky multiplayer a nedavno tady bylo video, kde spominali ruzne herni mody jako eskort, last stand a pod. Proč to neni v recenzi zmineno?
    • bude este videorecenzia z PC verzie. predpokladam ze ked bude uz par hracov na nete... aby sa to vobec dalo otestovat )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit